Про заходи щодо забезпечення проведення
на території міста місцевих виборів 25 жовтня 2015 року
З метою організаційного та матеріально-технічного забезпечення підготовки та проведення на території міста місцевих виборів 25 жовтня 2015 року, відповідно до Постанови Верховної Ради України від 17.07.2015 року № 645-VІІI «Про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у 2015 році», Закону України від 14.07.2015 року № 595-VIII «Про місцеві вибори», статті 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,
виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ :
1. Затвердити заходи щодо створення належних умов та сприяння проведенню на території міста місцевих виборів 25 жовтня 2015 року згідно з додатком 1.
2. Утворити міську робочу групу з забезпечення проведення на території міста місцевих виборів 25 жовтня 2015 року (далі – робоча група) та затвердити її склад згідно з додатком 2.
3. Робочій групі:
1) Спільно з правоохоронними органами забезпечити громадський порядок в місті впродовж виборчої кампанії з метою створення належних умов для вільного волевиявлення громадян під час голосування на виборах.
2) Всебічно сприяти спостерігачам від іноземних держав, міжнародних організацій у здійсненні ними повноважень, передбачених законодавством України про вибори.
4. Встановити, що робоча група у своїй діяльності керується рішенням виконавчого комітету міської ради від 23.10.2014 року № 260 «Про допоміжні органи виконавчих органів Уманської міської ради» і припиняє свою діяльність після завершення місцевих виборів.
5. Виконавчому комітету, управлінням, відділам, службам міської ради, запропонувати керівникам підприємств, організацій, установ міста, міськвідділу УМВС України в Черкаській області сприяти виборчим комісіям у реалізації їх повноважень: надавати приміщення, транспортні засоби, засоби зв'язку, обладнання, інвентар, оргтехніку, що підлягають поверненню після припинення повноважень виборчих комісій; забезпечувати охорону приміщень, а також охорону виборчих бюлетенів та іншої виборчої документації.
6. 3 метою матеріально-технічного та організаційного забезпечення підготовки виборчих дільниць до проведення виборів закріпити підприємства, установи, організації, підприємців міста (додаток 3) та відповідальних працівників відділів, управлінь, служб міської ради та виконкому за виборчими дільницями згідно з додатком 4.
7. Відвести місця, обладнати стенди, дошки у людних місцях для розміщення матеріалів передвиборної агітації згідно з додатком 5.
8. Керівникам управлінь, відділів, служб міської ради та виконкому, підприємств, організацій, установ міста забезпечити здійснення намічених заходів у визначені строки, зосередивши увагу щодо забезпечення міста електроенергією, водою, газом, та вирішення питань поліпшення побутового, торговельного обслуговування населення, своєчасної виплати пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
9. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови та секретаря виконавчого комітету відповідно до розподілу обов’язків.
В.о. міського голови,
секретар міської ради О.В.Цебрій
Секретар виконавчого комітету Л.П.Плотнікова
Додаток 1
до рішення виконавчого комітету
______________№____
З А Х О Д И
щодо створення належних умов та сприяння проведенню
на території міста місцевих виборів 25 жовтня 2015 року
1. Відвести місця, обладнати стенди, дошки в людних місцях для розміщення матеріалів передвиборної агітації.
Клочко С.Л..
Омельчук Т.М.
Печерський А.Я.
до 09 вересня 2015р. включно
2. Виділити та обладнати приміщення для міської територіальної виборчої комісії.
Плотнікова Л.П.
Печерський А.Я.
Бардецький Р.Б.
до 06 вересня 2015 року
3. Виділити та обладнати приміщення для дільничних виборчих комісій.
Клочко С.Л.
Омельчук Т.М.
Печерський А.Я.
закріплені відповідальні
згідно додатку 4 рішення
до 09 жовтня 2015 року
4.Подання до територіальної виборчої комісії відомостей Державного реєстру виборців про кількість виборців, які проживають на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці.
Плотнікова Л.П.
Матвієнко М.П.
до 14 вересня 2015р. включно
5.Передача до Центральної виборчої комісії змісту рішення про утворення територіальних виборчих округів.
Плотнікова Л.П.
Матвієнко М.П.
невідкладно після отримання відповідного рішення
6.Подання територіальній виборчій комісії відомостей про кількість виборців, включених до попередніх списків виборців на виборчих дільницях.
Плотнікова Л.П.
Матвієнко М.П.
після виготовлення попередніх списків виборців
7. Передача попереднього списку виборців на паперовому носії та виготовлених іменних запрошень дільничній виборчій комісії звичайної виборчої дільниці.
Плотнікова Л.П.
Матвієнко М.П.
до 11 жовтня 2015р. включно
8. Передача уточненого списку виборців на паперовому носії дільничній виборчій комісії звичайної виборчої дільниці.
Плотнікова Л.П.
Матвієнко М.П.
до 22 жовтня 2015р. включно
9. Сприяти в організації зустрічей кандидатів у депутати, на посаду міського голови з виборцями.
Клочко С.Л.
Омельчук Т.М.
Безуглий О.Ю.
до 24.00 год. 23 жовтня 2015 року
10. Організувати в клубах, бібліотеках, школах, вищих та середніх навчальних закладах міста проведення бесід, «круглих столів», вечорів запитань і відповідей, виставок для ознайомлення з законодавством про вибори, правами виборців, процедурою голосування. Обладнати куточки виборців, сприяти діяльності лекторів, клубів виборців, інформаційних центрів.
Клочко С.Л., Ходаківська Н.В.,
Сухина О.В., Вдовиченко Н.В.,
Гейко Т.М.
вересень-жовтень 2015 року
11. Зняття передвиборних агітаційних матеріалів.
Відділ житлового - комунального
господарства міської ради
з 24.00 год. 23 жовтня 2015 року
10. Забезпечити після припинення повноважень міської територіальної, дільничних виборчих комісій збереження виборчих скриньок, кабін для голосування, печаток, штампів цих комісій, методичної літератури, що надавались їм на період виборчого процесу.
Загальний та архівний відділи
жовтень-листопад 2015 року
Додаток 2
до рішення виконавчого комітету
______________№____
С К Л А Д
міської робочої групи з забезпечення проведення на території міста місцевих виборів 25 жовтня 2015 року
Керівництво робочої групи: | |
Клочко Сергій Леонтійович |
- перший заступник міського голови, керівник робочої групи (т.3-32-86) |
Плотнікова Любов Павлівна |
-секретар виконавчого комітету, заступник керівника робочої групи (т.3-30-26) |
І. Група зв’язку з виборчими дільницями: |
|
Омельчук Тетяна Миколаївна | -спеціаліст І категорії відділу взаємодії з депутатами міської ради (т.3-33-96) |
Печерський Анатолій Якович | -начальник організаційного відділу виконавчого комітету міської ради (т.3-45-37) |
Безуглий Олександр Юрійович | -в.о. начальника відділу з питань внутрішньої політики виконавчого комітету міської ради (т.3-89-72) |
Лапіна Тетяна Володимирівна | -начальник загального відділу виконавчого комітету міської ради (т.3-31-90) |
Торчинська Людмила Федорівна | -оператор комп’ютерного набору виконавчого комітету міської ради (т.3-32-86) |
Олєйнічук Наталія Петрівна |
- спеціаліст 1 категорії загального відділу виконавчого комітету міської ради (т.3-30-63) |
Філатова Людмила Вікторівна | -начальник бухгалтерської служби виконавчого комітету міської ради (т.3-88-72) |
Бардецький Роман Бронісловович | -начальник відділу інформаційного забезпечення виконавчого комітету міської ради (т.3-63-23) |
ІІ. Група з питань житлово-комунального обслуговування: |
|
Назаров Станіслав Володимирович |
- начальник відділу житлово-комунального господарства міської ради |
Токарев Юрій Миколайович | -директор КП «Уманьводоканал» (за згодою) |
Осауленко Володимир Кіндратович |
- начальник КП «Комунальник» (за згодою) |
Гуртовенко Юрій Олександрович |
-директор КП «Уманьтеплокомун- енерго» (за згодою) |
Мусієнко Олександр Миколайович | -голова правління ПАТ «Уманьгаз» (за згодою) |
Добровольський Петро Миколайович | -директор Уманських енергетичних мереж ВАТ «Черкасиобленерго» (за згодою) |
ІІІ. Група з питань побуту, зв’язку і транспортного обслуговування: |
|
Кузан Анатолій Євгенович | -начальник економічного відділу міської ради |
Пустовойтенко Андрій Вадимович | -начальник районного центру телекомунікакцій № 253 ПАТ «Укртелеком» (за згодою) |
Бойко Віктор Миколайович | -директор ТОВ «Круїз-Авто» (за згодою) |
ІУ. Група з питань торгівлі, медичного та соціального обслуговування: |
|
Кучер Галина Михайлівна | -начальник управління праці та соціального захисту населення міської ради |
Листопад Ліна Миколаївна | - начальник торгового відділу міської ради |
Омелянчук Ірина Михайлівна | - в.о. начальника відділу охорони здоров’я міської ради |
У. Група з забезпечення громадського правопорядку: |
|
Школенко Віталій Анатолійович | -начальник МВ УМВС України в Черкаській області (за згодою) |
Ковіта Сергій Володимирович | - начальник Уманського МРВ УСБУ в Черкаській області (за згодою) |
УІ. Група з питань культурного обслуговування: |
|
Гейко Тетяна Миколаївна | - начальник відділу культури і туризму міської ради |
Ходаківська Неля Вячеславівна | - начальник відділу освіти міської ради |
Троян Володимир Григорович | - директор МБК (за згодою) |
УІІ. Група з питань сприяння діяльності міжнародних спостерігачів: |
|
Клочко Сергій Леонтійович | - перший заступник міського голови |
Безуглий Олександр Юрійович | -в.о. начальника відділу з питань внутрішньої політики виконавчого комітету міської ради |
Пустовойтенко Андрій Вадимович | -начальник районного центру телекомунікакцій № 253 ПАТ «Укртелеком» (за згодою) |
Стрембіцький Олександр Анатолійович | -заступник начальника МВ УМВС України в Черкаській області (за згодою) |
Бородинська Тетяна Арсентівна | - в.о. головного редактора газети «Уманська зоря» (за згодою) |
Євтушенко Оксана Володимирівна | - директор редакції місцевого радіомовлення (за згодою) |
Солоп Олександр Володимирович | -директор КП «ТК «Умань» (за згодою) |
Додаток 3
до рішення виконавчого комітету
______________№______
ЗАКРІПЛЕННЯ
підприємств, установ, організацій, підприємців міста за виборчими дільницями з підготовки їх до проведення місцевих виборів
25 жовтня 2015 року
№ дільниці |
Місце розташування дільниці | Закріплені підприємства, установи та організації, підприємці міста |
710940 | ЗОШ № 9 | ЗОШ № 9, філія «Уманська ДЕД» ДП «Черкаський облавтодор», Уманська дослідно-селекційна станція, ПП Нікогда М.М. |
710941 | ЗОШ № 9 | ЗОШ № 9, філія «Уманська ДЕД» ДП «Черкаський облавтодор», Уманська дослідно-селекційна станція, ПП «Геоплан» |
710942 | Уманський національний університет садівництва | Уманський національний університет садівництва |
710943 | ЗОШ № 5 | ЗОШ № 5, Національний дендропарк «Софіївка», ТОВ «Віталюкс» |
710944 | ЗОШ № 5 | ЗОШ № 5, ТОВ «Телерадіокомпанія «ТІМ», ПП Абрамець Л.М. («Візаві») |
710945 | ЗОШ № 5 | ЗОШ № 5, ТОВ «Експертно-технічний центр протипожежного захисту» (Макодзеба В.Л.) |
710946 | Професійний аграрний ліцей | Професійний аграрний ліцей, ВАТ «Уманське районне підприємство «Сільгосптехніка», КП «Уманьводоканал» |
710947 | Професійний аграрний ліцей | Професійний аграрний ліцей, ПрАТ«Технолог», ТОВ «Екоіллічпродукт» аптека «Ілліч-фарм» |
710948 | ПАТ «Вітаміни» | ПАТ «Вітаміни», ТОВ «Уманьпиво», ТОВ «Офістехсервіс» |
710949 | НВК № 7 «Середня загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – колегіум» | НВК № 7 «Середня загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – колегіум», ТОВ «Рост», ТОВ «Авангард», ПП «Світ вікон» |
710950 | Медичний коледж | Медичний коледж, ГТзДВ «Іскра», Уманська філія ПрАТ ВНП «Укрзооветпромпостач» |
710951 |
Агротехнічний коледж |
Агротехнічний коледж, ПАТ «Уманьгаз» |
710952 | Гуртожиток гуманітарно- педагогічного коледжу | Гуманітарно-педагогічний коледж, філія Черкаського економіко-правового коледжу, КП «ВЖ РЕУ №1», ПП «Уманська швейна фабрика», ТОВ ВТФ «Інпо» |
710953 | ЗОШ № 8 | ЗОШ № 8, ЗАТ «ТК «Уманьхліб», Центр поштового зв’язку № 8 ЧДУДППЗ «Укрпошта» |
710954 | ЗОШ № 11 | ЗОШ № 11, ТОВ «Кафе «Зустріч», КП «ВЖ РЕУ № 2», ПП «Тема-Умань» |
710955 | ЗОШ № 11 | ЗОШ № 11, МПП «Агропромресурси», ФОП Гуменюк В.О. |
710956 | Курси ЦО | Курси ЦО, ПП «Соч», ПП «Кріно», ТОВ «Торговий будинок Софіївський» |
710957 | Будинок вчителя | Будинок вчителя, ЗОШ № 4, Автошкола ТСОУ, КП «Уманьтеплокомуненерго», мережа магазинів «Комфорт» |
710958 | ЗОШ № 1 | ЗОШ № 1, ПВКП «Алмі», ПП «Уманський завод залізобетонних виробів», ТОВ «Пронікс» |
710959 | ЗОШ № 10 | ЗОШ № 10, ТОВ «Лада», районний центр телекомунікацій № 253 ПАТ «Укртелеком» |
710960 | ЗОШ № 12 | ЗОШ № 12, ПАТ «Уманський завод «Мегомметр» |
710961 | ЗОШ № 12 | ЗОШ № 12, ТОВ «АТБмаркет», Уманський ринок Черкаської облспоживспілки |
710962 | ЗОШ № 6 | ЗОШ № 6, Уманський державний педагогічний університет, КП «Комунальник», ПП Слонський В.О. |
710963 | ЗОШ № 3 | ЗОШ № 3, ПАТ «Уманьферммаш», Уманська міжрайонна торгова база Черкаської облспоживспілки, КП «Уманське РЕУ № 3», ТОВ «Уманська нерухомість» |
710964 | ЗОШ № 3 | ЗОШ № 3, ПАТ «Уманьферммаш», Уманська міжрайонна торгова база Черкаської облспоживспілки, КП «Уманське РЕУ № 3», ТОВ «Уманська нерухомість» |
710965 | ЗОШ № 14 | ЗОШ № 14, ГТОВ «Олімпійське», ТОВ «Незалежний реєстратор», ПП «Іванна» |
710966 | ЗОШ № 14 | ЗОШ № 14, ТОВ «Тандем», ГТОВ «Олімпійське», ПП «Іванна» |
710967 | ЗОШ № 14 | ПАТ «Уманьферммаш», ПП «Довіра», ТОВ «Універсам № 2», ТОВ «Анталія» |
710968 | Бібліотека - філіал №5 (вул. І.Гонти,36) |
Уманські енергетичні мережі, станція «Умань» Одеської залізниці, ТОВ «Сяйво», відділ культури і туризму міської ради |
710969 | Адмінбудинок ТОВ «Круїз-Авто» | ТОВ «Круїз-Авто», ПП «Вторма», ПАТ «Еталон», Уманська філія ТОВ «Украгрозапчастина» |
710970 | Професійний ліцей | Професійний ліцей, ТОВ «Фірма «Шанс» |
710971 | Професійний ліцей | ПрАТ «Уманська автобаза», ТОВ «Ковакс», Уманська філія ПП «Сорго», ПП Месробян І.І. |
710972 | Приватно-орендне сільськогосподарське підприємство «Уманський тепличний комбінат» | Приватно-орендне сільськогосподарське підприємство «Уманський тепличний комбінат» |
710973 | Уманська міська лікарня | Уманська міська лікарня, відділ охорони здоров’я міської ради |
Додаток 4
до рішення виконавчого комітету
______________№_____
СПИСОК
закріплених працівників відділів та управлінь міської ради та виконкому за виборчими дільницями м.Умань щодо координації роботи з підготовки та проведення місцевих виборів
25 жовтня 2015 року
№ дільниці |
Місце розташування дільниці | Відповідальний | Примітка |
710940 | ЗОШ № 9 | Самсій Л.П. – начальник відділу кадрової роботи та з питань нагород виконавчого комітету міської ради | |
710941 | ЗОШ № 9 | Чорна С.О. – головний спеціаліст відділу освіти міської ради | |
710942 | Уманський національний університет садівництва | Шабанов К.Є. – головний спеціаліст відділу комунального майна міської ради | |
710943 | ЗОШ № 5 | Грохольська С.М. – головний спеціаліст служби у справах дітей міської ради | |
710944 | ЗОШ № 5 | Опришко О.В. – спеціаліст I категорії відділу з питань ЦЗ та ОР міської ради | |
710945 | ЗОШ № 5 | Мороз В.П. – спеціаліст І категорії служби у справах дітей міської ради | |
710946 | Професійний аграрний ліцей | Харченко В.П. – заступник начальника відділу житлово-комунального господарства міської ради | |
710947 | Професійний аграрний ліцей | Листопад Л.М. – начальник торгового відділу міської ради | |
710948 | ПАТ «Вітаміни» | Загородній В.Б. – начальник відділу капітального будівництва міської ради | |
710949 | НВК № 7 «Середня загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – колегіум» | Пархомюк Ю.В. – державний адміністратор відділу адміністративних та дозвільних процедур виконавчого комітету міської ради | |
710950 | Медичний коледж | Петриченко А.В. – начальник фінансового управління міської ради | |
710951 |
Агротехнічний коледж |
Декарчук О.С. – начальник служби у справах дітей міської ради | |
710952 | Гуртожиток гуманітарно - педагогічного коледжу | Козак Н.О. - головний спеціаліст відділу кадрової роботи та з питань нагород виконавчого комітету міської ради | |
710953 | ЗОШ № 8 | Чорна Т.А. - адміністратор відділу адміністративних та дозвільних процедур виконавчого комітету міської ради | |
710954 | ЗОШ № 11 | Гуртовенко Л.М. – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства міської ради | |
710955 | ЗОШ № 11 | Гейко Т.М. – начальник відділу культури і туризму міської ради | |
710956 | Курси ЦО | Цівань С.М. – головний спеціаліст торгового відділу міської ради | |
710957 | Будинок вчителя | Кузьменко Л.А. – голова міського комітету профспілки працівників освіти і науки (за згодою) | |
710958 | ЗОШ № 1 | Мельник О.І. – заступник начальника відділу освіти міської ради | |
710959 | ЗОШ № 10 | Лісаченко В.М. – начальник управління містобудування та архітектури міської ради | |
710960 | ЗОШ № 12 | Федотова Л.О. – головний спеціаліст відділу освіти міської ради | |
710961 | ЗОШ № 12 | Коломієць Н.В. – начальник відділу комунального майна міської ради | |
710962 | ЗОШ № 6 | Ходаківська Н.В. – начальник відділу освіти міської ради | |
710963 | ЗОШ № 3 | Бондаренко Л.І. – заступник начальника управління містобудування та архітектури міської ради | |
710964 | ЗОШ № 3 | Козярчук Т.В. – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства міської ради | |
710965 | ЗОШ № 14 | Калінчук А.М. – головний спеціаліст служби у справах дітей міської ради | |
710966 | ЗОШ № 14 | Панчук Є.П. – головний спеціаліст відділу культури і туризму міської ради | |
710967 | ЗОШ № 14 | Ганута О.М. – головний спеціаліст відділу освіти міської ради | |
710968 | Бібліотека - філіал №5 (вул. І.Гонти,36) | Вдовиченко Н.В. – начальник відділу у справах сім’ї та молодіміської ради | |
710969 | Адмінбудинок ТОВ «Круїз-Авто» | Хлистун О.В. – спеціаліст І категорії служби у справах дітей міської ради | |
710970 | Професійний ліцей | Заболотна А.М. – головний спеціаліст служби у справах дітей міської ради | |
710971 | Професійний ліцей | Агеєнко І.І. – начальник відділу оплати праці та зайнятості управління праці та соціального захисту населення міської ради | |
710972 | Приватно-орендне сільськогосподарське підприємство «Уманський тепличний комбінат» | Левченко О.О. – заступник начальника управління праці та соціального захисту населення міської ради | |
710973 | Уманська міська лікарня | Омелянчук І.М. – в.о. начальника відділу охорони здоров’я міської ради |
Додаток 5
до рішення виконавчого комітету
_____________№______
Д и с л о к а ц і я
стендів для розміщення матеріалів передвиборної агітації
№ пп. |
Місця розташування стендів | Відповідальні за виконання |
Вул.Тищика (район Універсаму № 1) | ФОП Гуменюк В.О. | |
Вул. Комарова (район магазинів) | ПП Мусатов А.А. (кафе «Золота підкова») | |
Студентське містечко (вул. Глібка) |
Уманський національний університет садівництва (Непочатенко О.О.) |
|
Район ЗОШ № 14 |
КП «Уманське РЕУ № 3» (Цар А.С.) |
|
Площа Гагаріна (на автобусній зупинці) | ТОВ «Круїз-Авто» (Бойко В.М.) | |
Вул.Леніна (біля магазину «Шалений світ моди») | КП «ВЖ РЕУ № 2» (Корман В.С.) | |
Район Уманського колгоспного ринку | Уманський ринок Черкаської облспоживспілки (Слонь І.І.) | |
Район «Лиса Гора» (біля вузла зв’язку) | ПАТ «Уманський завод «Мегомметр» (Бондаренко В.Є.) | |
Нова Умань (біля магазину на вул. Шкільній) | ТОВ «Лада» (Максименко І.В.) | |
Район автостанції | Автостанція «Умань» (Тропотяга М.П.) | |
Район приватно-орендного сільськогосподарського підприємства «Уманський тепличний комбінат» |
Приватно-орендне сільськогосподарське підприємство «Уманський тепличний комбінат» (Гордій М.В.) |
Секретар виконавчого комітету Л.П.Плотнікова