banner umvk

social fb  social youtube

 
 

B1 4 4 gbB1 4 4 mp

vidbivka

vidbivka

Четвер, 13 серпня 2015 12:27

Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами

a rishennia

________________ №____

Про надання дозволу на

розміщення зовнішньої реклами

Відповідно до підпункту 13 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі частини 1 статті 16 Закону України «Про рекламу», частини 1 статті 4-1 Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», пункту 20 Типових правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 року № 2067, до затвердження Уманською міською радою Правил розміщення зовнішньої реклами на території міста Умань,

виконавчий комітет Уманської міської ради ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл на розміщення зовнішньої реклами:

1) Сніцаруку Віталію Степановичу у вигляді лайтбокса на будівлі за адресою: вул. Рафаїла Чорного, 30 приміщення, 8.

2) Дергалюку Сергію Михайловичу у вигляді штендера біля будівлі за адресою: вул. Жовтневої революції, 9.

2. Замовникам укласти договір з відділом житлово-комунального господарства Уманської  міської ради (Назаров С.В.) на тимчасове користування місцями, які є комунальною власністю, для розташування спеціальних констукцій.    

 3. До виконання робіт, пов’язаних з розташуванням рекламних засобів, приступити після отримання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

4. Контроль за повнотою надходження плати за тимчасове користування місцями для розташування спеціальних констукцій здійснювати відділу житлово-комунального господарства Уманської міської ради (Назаров С.В.).

5. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Клочка С.Л. та начальника управління містобудування та архітектури Уманської міської ради  Лісаченка В.М.

В.о.міського голови,

секретар міської ради

О.В.Цебрій
Секретар виконавчого комітету Л.П.Плотнікова
Прочитано 604 раз

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud justbanerBPD 200x80