http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/
Середа, 10 червня 2015 10:35

23 квітня 2015р. № 107 - По розгляд заяв з питань проведення перепланування в квартирах та житлових будинках

23 квітня 2015р.  № 107

 

a-rishennia23 квітня 2015р.  № 107   

По розгляд заяв з питань проведення 
перепланування в квартирах та житлових будинках 

Відповідно до підпункту 1 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 100, 152 Житлового кодексу Української РСР, Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затверджених наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 17.05.2005 року №76, розглянувши звернення громадян та на підставі висновків архітектурно-будівельних комісій  від 31.03.2015 та 07.04.2015 року,

виконавчий комітет Уманської  міської ради ВИРІШИВ:

1.    Дозволити:

1) ******** перепланування квартири за адресою: пров. ***********відповідно до доданої проектної документації, а саме: збільшити площу кімнати 5 за рахунок частини коридору та ліквідації вбудованих шаф 3, 4.

2) ***********перепланування квартири за адресою: вул. ********** відповідно до доданої проектної документації, а саме: за рахунок частини кімнати 5 обладнати коридор та сумісний санвузол.

3) ********* перепланування частини житлового будинку за адресою: вул. ************відповідно до доданої проектної документації, а саме: приміщення кімнати 1-3 обладнати під санвузол та коридор.  

4) ******,*********,*********** перепланування квартири за адресою: вул.********** відповідно до доданої проектної документації, а саме: збільшити площу коридору за рахунок частини кімнати 6.

2.     Інженерні мережі, при необхідності, підлягають перенесенню за кошти забудовника.

3.     Відділу житлово-комунального господарства Уманської міської ради забезпечити контроль за переплануванням.
 

В.о. міського голови,
секретар міської ради

 О.В.Цебрій

 

 Секретар виконавчого комітету

Л.П.Плотнікова

 

Прочитано 666 раз
http://www.zoofirma.ru/

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud just

 

http://www.zoofirma.ru/