banner umvk

social fb  social youtube

 
 

B1 4 4 gbB1 4 4 mp

vidbivka

vidbivka

Середа, 20 січня 2016 16:44

24 грудня 2015р. № 356 - Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами

 

a gerb

УМАНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

24 грудня 2015р.  № 356

Про надання дозволу на

розміщення зовнішньої реклами

Відповідно до підпункту 13 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі частини 1 статті 16 Закону України «Про рекламу», частини 1 статті 4-1 Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», пункту 20 Типових правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 року № 2067, до затвердження Уманською міською радою Правил розміщення зовнішньої реклами на території міста Умань,

виконавчий комітет Уманської міської ради ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл на розміщення зовнішньої реклами:

1) Трохимчуку Анатолію Володимировичу у вигляді рекламної конструкції за адресою: м. Умань, вул. Челюскінців (напроти будинку №26).

2) Нежурбіді Галині Григорівні у вигляді штендера біля будівлі за адресою: м. Умань, вул. Леніна, 10Б.

3) Демчук Вікторії Володимирівні у вигляді штендера біля будівлі за адресою: м. Умань, вул. Леніна, 20.

4) Пасішнюк Аліні Борисівні у вигляді штендера біля будівлі за адресою: м. Умань, вул. Леніна, 19/10.

2. Замовникам укласти договір з відділом житлово-комунального господарства Уманської  міської ради (Харченко В.П.) на тимчасове користування місцями, які є комунальною власністю, для розташування спеціальних конструкцій.   

3. До виконання робіт, пов’язаних з розташуванням рекламних засобів, приступити після отримання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

4. Контроль за повнотою надходження плати за тимчасове користування місцями для розташування спеціальних конструкцій здійснювати відділу житлово-комунального господарства Уманської міської ради            (Харченко В.П.).

5. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Клочка С.Л. та начальника управління містобудування та архітектури Уманської міської ради  Лісаченка В.М.

Міський голова

О.В.Цебрій
Секретар виконавчого комітету Л.П.Плотнікова
Прочитано 723 раз

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud justbanerBPD 200x80