http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/
Середа, 20 січня 2016 16:53

24 грудня 2015 року № 361 - Про придбання путівок для демобілізованих військовослужбовців

 

a gerb

УМАНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

24 грудня 2015 року № 361

 

Про придбання путівок для

демобілізованих військовослужбовців

   
           Відповідно до статті 40,  частини четвертої статті 61 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення  міської ради від 04.08.2014 року № 2-57/6 «Про затвердження Положення про порядок формування та напрями використання коштів цільового фонду міської ради для забезпечення мобілізаційної готовності та мобілізації, створення матеріально - технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період», розглянувши звернення демобілізованих військовослужбовців Перникози Романа Вікторовича та Врадія Володимира Григоровича, які брали участь в проведенні антитерористичної операції на Сході України,

виконавчий комітет міської ради   ВИРІШИВ:


          1. Дозволити  виконавчому  комітету Уманської міської ради  придбати   путівки до ДП «Клінічний санаторій «Хмільник» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця» в кількості дві штуки на загальну суму 15120,00 (п’ятнадцять тисяч сто двадцять) гривень для демобілізованих військовослужбовців Перникози Романа Вікторовича та Врадія Володимира Григоровича , які потребують курсу реабілітації.

          2. Бухгалтерській службі виконавчого комітету Уманської міської ради (Філатова Л.В.) здійснити всі необхідні розрахунки у січні 2016 року.

          3. Передати безкоштовно путівки з балансу виконавчого  комітету Уманської міської ради демобілізованим військовослужбовцям Перникозі Р.В. та Врадію В. Г. для використання за призначенням.

         4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Клочка С.Л. та начальника бухгалтерської служби виконавчого комітету Філатову Л.В.

 Міський голова                                                              О.В.Цебрій

 Секретар виконавчого комітету                                    Л.П.Плотнікова

Прочитано 685 раз
http://www.zoofirma.ru/

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud justbanerBPD 200x80

http://www.zoofirma.ru/