Середа, 08 червня 2011 12:18

Кращий декларант 2011 року

ДПА в Черкаській оголосила переможців обласного конкурсу «Кращий декларант 2011 року»!

В рамках кампанії «Декларування доходів громадян – 2011» за ініціативи ДПА в Черкаській області у лютому – березні ц.р. проводився конкурс «Кращий декларант 2011 року». Конкурс запроваджений з метою створення в регіоні атмосфери добровільної сплати податків, виховання соціальної поваги до громадян, які самостійно і вчасно декларують доходи і сплачують податки з таких доходів, створення умов для зростання кількості сумлінних декларантів у регіоні, пропагування свідомого ставлення до сплати податків з усіх отриманих доходів, підвищення загального рівня податкової культури жителів Черкащини. За умовами конкурсу керівники податкових інспекцій визначили на своєму рівні кращих декларантів і направили кандидатури для відзначення до ДПА в Черкаській області.

Надзвичайно приємно повідомити, що у кожному без винятку районі нашої області є свідомі громадяни – приклад для інших. Це – гордість і слава своєї громади. Вони задекларували різні суми доходів (від 1,5 тис.грн. до 29 млн.грн.), повідомили про різні джерела їх отримання (іноземний дохід, подарунок, спадщина, оренда нерухомості, продаж майна, інвестиційний прибуток, земельні паї), проте усі вони на початку деклараційної кампанії без нагадування і додаткових запрошень завітали до ДПІ за місцем проживання, склали декларації і уже сплатили податок на доходи. Найстарший з кращих декларантів – 1938 р.н., наймолодший – 1992 р.н.

Переможцями обласного конкурсу «Кращий декларант 2011 року» стали:

1. Кучковський Валентин Іванович, м.Черкаси
  20. Марченко Юрій Іванович, с.Головківка Чигиринського району
  21. Віткалова Олександра Вікторівна, смт.Чорнобай
  22. Літвінов Сергій Анатолійович, м.Шпола

ДПА в Черкаській області щиро дякує усім кращим декларантам, бажає здоров’я, наснаги, благоденства і статків. Нехай здійснюються всі ваші мрії та добрі задуми!
Урочиста церемонія вшанування кращих декларантів 2011 року відбудеться останніми днями травня. Захід відбудеться також за участі керівників ДПІ області, членів громадської ради при ДПА в Черкаській області, представників громадських організацій і ЗМІ. Кожен переможець отримає відповідний диплом та футболку з написом «Кращий декларант 2011 року».

Відділ масово – роз’яснювальної роботи та звернень
громадян ДПА в Черкаській області