Середа, 08 червня 2011 11:58

Діти – це гарант самозбереження, здоров’я і процвітання нації

Стало доброю традицією, що працівники Уманської ОДПІ опікуються Обласним міжрегіональним притулком для дітей у м.Умань служби у справах дітей облдержадміністрації. От і цього року 1 червня під час відзначення Міжнародного дня захисту дітей податківці завітали до дітей. Гості свята, а це в.о. начальника Уманської ОДПІ Сліпченко В.В., заступник начальника управління оподаткування фізичних осіб – начальник відділу адміністрування фізичних осіб Вінник А.Д. та завідувач сектору масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Ожогіна Н.С. привітали дітей та вручили подарунки.

Під час зустрічі діти серцем відчули тепле та дружнє відношення до них та в знак подяки  виступили із святковою  програмою – віршами, таночками та піснями. А в кінці святкування вихованці щиро подякували податківцям за подарунки, щирі посмішки та увагу до них.