Понеділок, 27 травня 2019 17:11

До уваги жителів міста! Результати конкурсу з перевезення пасажирів

gerbЗа результатами засідання конкурсного комітету з визначення автомобільного перевізника на автобусному маршруті загального користування м. Умань від 12 квітня 2019 року, відповідно до рішення виконавчого комітету Уманської міської ради від 23.05.2019р. №222 «Про результати конкурсу з перевезення пасажирів міським автобусним маршрутом №18 «Нова Умань – вул. Павлова» (графік №4)», у зв’язку з недопущенням до участі у конкурсі з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті №18 «Нова Умань – вул. Павлова» (графік №4) перевізника-претендента ФОП Науменко В.О. конкурс з перевезення пасажирів міським автобусним маршрутом №18 «Нова Умань – вул. Павлова» (графік №4) не відбувся.

Виконавчий комітет Уманської міської ради