П'ятниця, 20 грудня 2019 15:34

До уваги жителів міста! Результати конкурсу з перевезення пасажирів!

gerb

За результатами засідання конкурсного комітету з визначення автомобільного перевізника на автобусному маршруті загального користування м. Умань від 25 листопада 2019 року, відповідно до рішення виконавчого комітету Уманської міської ради від 19.12.2019р. №533 «Про результати конкурсу з перевезення пасажирів міським автобусним маршрутом загального користування № 5 «Нова Умань – завод ЗБВ» (графіки №№ 1, 2), надано право на перевезення пасажирів міським автобусним маршрутом загального користування № 5 «Нова Умань – завод ЗБВ» (графіки №№ 1, 2) переможцю конкурсу ФОП Шевчук А.Ю. строком на 5 років.

Виконавчий комітет Уманської міської ради