Середа, 15 квітня 2020 15:12

Увага! Перенесено проведення конкурсу з перевезення пасажирів міськими автобусними маршрутами загального користування №8 «Ринок – ГРС» (графіки №№ 2, 4), №15 «Залізничний вокзал – Дачі»!

avtobusПовідомляємо, що на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. № 211 «Про запобігання поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» зі змінами, рішенням виконавчого комітету Уманської міської ради від 07.04.2020р. №119 перенесено проведення конкурсу з перевезення пасажирів міськими автобусними маршрутами загального користування №8 «Ринок – ГРС» (графіки №№ 2, 4), №15 «Залізничний вокзал – Дачі».

Публікація оголошення про проведення вищезазначеного конкурсу відбулась в міськрайонному тижневику «Уманська зоря» від 20 березня 2020р. № 11 (17030).

Проведення конкурсу відбудеться після закінчення терміну дії карантину, який встановлено Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Про дату, місце та час проведення конкурсу перевізників-претендентів буде повідомлено додатково.

Виконавчий комітет Уманської міської ради