http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/
Понеділок, 01 серпня 2016 12:45

“До уваги жителів міста! Повідомляємо про результати конкурсу від 29 червня 2016 року з перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування за маршрутами №№1-А, 6!

 Повідомляємо про результати конкурсу від 29 червня 2016 року з перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування за маршрутами №№1-А, 6.

 

За результатами засідання конкурсного комітету з підготовки та проведення конкурсів щодо перевезення пасажирів міськими автобусними маршрутами загального користування від 29 червня 2016 року, відповідно до рішення виконавчого комітету Уманської міської ради від 28 липня 2016 року № 195 надано право на перевезення пасажирів міськими автобусними маршрутами загального користування №1-А “Вул.Виговського-Райлікарня” (графік № 1) та № 6 “Залізничний вокзал-Нова Умань” (графік № 3) переможцю конкурсу ТОВ “Круїз-Авто” строком на 5 років.

Конкурсний комітет”.

          

 

Прочитано 1364 раз
http://www.zoofirma.ru/

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud just

 

http://www.zoofirma.ru/