Середа, 24 січня 2018 15:21

Інформація про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з утримання житлових будинків і споруд та прибудинкових територій будинків переданих в комунальну власність від ДП «Рубін»

gerbВідповідно до ч.2 ст.31 Закону України від 24.06.2004№1875-ІУ « Про житлово-комунальні послуги», Постанови КМУ від 01.06.2011р. №869» Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги»

Відповідно до ч.2 ст.31 Закону України від 24.06.2004№1875-ІУ « Про житлово-комунальні послуги», Постанови КМУ від 01.06.2011р. №869» Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово - комунального господарства України від 30.07.2012 № 390 «Про затвердження  Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад»  КП «УМАНСЬКЕ РЕУ№3» доводить до відома споживачів будинків переданих в комунальну власність ДП «РУБІН» інформацію про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Метою розробки та коригування тарифу є приведення діючих тарифів у відповідність до чинного законодавства.

Важливими підставами для перегляду тарифів є Рішення сесії Уманської міської ради від 23.09.2016р. № 3.14-17/7 « Про надання згоди на передачу з державної в комунальну власність територіальної громади м.Умань відомчого житлового фонду ДП «Рубін».

Враховуючи викладене виникла об’єктивна необхідність переглянути тарифи на послуги з утримання вище зазначених  житлових будинків і споруд та прибудинкових територій

Загальний розмір тарифу ( з податком на додану вартість ) для кожного конкретного  будинку  буде становити: ( додаємо)

Пропозиціїдо запропонованого до розгляду тарифу приймаються в письмовому вигляді протягом 14 днів з дня опублікування інформації про наміри за адресами:

- 20300, м. Умань, пл..Соборності,1 Виконавчий комітет Уманської міської ради. Робоча група з перевірки тарифів на житлово-комунальні, ритуальні послуги та послуги з перевезення пасажирів , телефон 3-72-78;

- 20300, м. Умань, вул. Шухевича,12 КП «УМАНСЬКЕ РЕУ№3», телефон 3-75-44.

Адміністрація КП «УМАНСЬКЕ РЕУ №3»

Завантажити додаток