П'ятниця, 16 вересня 2016 10:48

«Проведення круглого столу «Легка промисловість: Україна – Канада перспективи співпраці»

За інформацією Міністерства закордонних справ України 19 вересня 2016 року у м. Торонто (Канада) за підтримки Ради експортерів  – Громадська спілка «Fashion Globus Ukraine» у співробітництві з Канадсько – Українською торговою палатою організовує круглий стіл т на тему «Легка промисловість: України – Канада перспективи співпраці», який стане продовженням шоу-показу від українських дизайнерів «Найулюбленіша» в рамках українського фестивалю в Торонто 16-18 вересня 2016 року.

До участі  у заході планується запросити  представників провідних українських компаній галузі та канадських виробників та дистриб’юторів одягу  для безпосереднього обговорення можливостей налагодження ділових відносин, а також ознайомлення  канадської сторони з потенціалом української легкої промисловості (інформація додається).

З питань участі та отримання додаткової інформації звертатись до Організаційного комітету: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.