http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/
Середа, 23 серпня 2017 16:01

ЩОДО УЧАСТІ У ЯРМАРКУ КИТАЙСЬКИХ ІНВЕСТИЦІЙ

 

gerbТоргово-промислова палата України спільно з Посольством України в Китайській Народній Республіці організовує колективний стенд українських підприємств на Дев’ятій сесії, яка відбудеться 21-22 листопада 2017 року у Виставковому центрі м. Пекін (Китай), за підтримки Комітету з розвитку і реформ КНР.

Ярмарок є головною подією в сфері інвестицій Китаю за кордон і проходить під девізом «Нові реалії, нові можливості».

В рамках роботи 9-ї сесії Ярмарку китайських інвестицій за кордоном відбудеться День України, презентація українських підприємств та інвестиційних проектів за підтримки Посольства України в Китаї.

У разі зацікавленості окремих компаній та підприємств щодо участі у вищезазначеному заході, направляти заповнену анкету (додається) на електрону адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

За додатковою інформацією просимо звертатися до Торгово-промислової палати України, керівник проекту – Малахівська Станіслава,
тел.: (067) 232-92-20,  (044) 279-17-50..

 

Прочитано 622 раз
http://www.zoofirma.ru/

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud just

 

http://www.zoofirma.ru/