http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/
П'ятниця, 13 жовтня 2017 12:14

Про проведення торгової місії в рамках візиту Прем’єр-міністра України до Канади

gerbПовідомляємо, що Міністерство економічного розвитку та торгівлі України спільно з Офісом з просування експорту при ньому та Канадсько-українським проектом з підтримки торгівлі та інвестицій «CUTIS» опрацьовується проведення торгової місії до Канади,

яка відбудеться в рамках офіційного візиту Прем’єр-міністра України В.Б. Гройсмана, який попередньо запланований на період з 28 по 31жовтня 2017 року.

Торгова місія дасть можливість українським експортерам зорієнтуватись в особливостях канадського ринку, налагодити зв’язки з потенційними партнерами, стане практичним кроком в реалізації можливостей та перспектив для розширення доступу українських товарів на ринок Канади.

В рамках програми торгової місії плануються наступні заходи:

- проведення Канадсько-українського круглого столу під головуванням Прем’єр-міністра України В.Б. Гройсмана;

- B2B зустрічі з потенційними канадськими партнерами, організатором яких виступить Канадсько-українська торгова палата.

Контактна особа в Офісі з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України: Марія Шевчук,
тел: +38067-234-89-14, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її." style="color: #000000;">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Прочитано 530 раз
http://www.zoofirma.ru/

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud just

 

http://www.zoofirma.ru/