Вівторок, 03 квітня 2018 15:03

В місті незабаром відшкодовуватимуть кредити для населення, які отримані на впровадження енергоефективних заходів та придбання обладнання

gerbДану послугу найближчим часом, спільно з державою, запропонує АБ «УКРГАЗБАНК», у рамках програми «ТЕПЛА ОСЕЛЯ», як вагому допомогу населенню у підготовці до опалювального сезону та економії енергетичних ресурсів і коштів, за рахунок впровадження енергоефективних заходів а також придбання відповідного обладнання. За попередньою інформацією кредит надаватиметься терміном до 3 років та максимальну суму 50 тис. грн, при цьому держава компенсуватиме до 35% суми отриманих коштів. Додатково функціонуватиме міська програма відшкодування відсотків по кредиту, завдяки якій можна буде отримати компенсацію 10% від відсоткової ставки.