banner umvk

social fb  social youtube

 
 

B1 4 4 gbB1 4 4 mp

vidbivka

vidbivka

П'ятниця, 18 січня 2019 15:30

Про оголошення конкурсу з відбору виконавців робіт із землеустрою

gerbІнформація

Уманської міської ради про оголошення конкурсу з відбору виконавців робіт із землеустрою, які будуть залучені для проведення робіт із землеустрою об'єктів міської комунальної власності

 

 1) Назва та місцезнаходження об′єкта:  земельна ділянка за адресою: Черкаська обл.,                        м. Умань, вул. Східна, 7.

Цільове призначення земельної ділянки: для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови .

Мета проведення робіт із землеустрою: розробка проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування КП «УМАНСЬКЕ РЕУ № 3».

Підстава: рішення Уманської міської ради від 21.12.2018 року № 3.32-57/7.

 2) Назва та місцезнаходження об′єкта:  земельна ділянка за адресою: Черкаська обл.,                        м. Умань, вул. Східна, 9.

Цільове призначення земельної ділянки: для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови .

Мета проведення робіт із землеустрою: розробка проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування КП «УМАНСЬКЕ РЕУ № 3».

Підстава: рішення Уманської міської ради від 21.12.2018 року № 3.32-57/7.

3) Назва та місцезнаходження об′єкта:  земельна ділянка за адресою: Черкаська обл.,                        м. Умань, вул. Шевченка, 26-А.

Цільове призначення земельної ділянки: для виробничих потреб.

Мета проведення робіт із землеустрою: розробка технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в постійне користування КП «УМАНСЬКЕ РЕУ № 3».

Підстава: рішення Уманської міської ради від 30.11.2018 року № 7.52-55/7.

Конкурс здійснюється відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності та виконавців робіт із землеустрою, затвердженого рішенням Уманської міської ради від 10.06.2011 № 4.20-8/6 (далі – Положення),  з урахуванням вимог статті 6 Закону України «Про оцінку земель».

Претендентам потрібно подати конкурсну документацію в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті. До підтвердних документів, поданих на конкурс із відбору виконавців робіт із землеустрою, належать:

заява на участь у конкурсі за встановленою формою; копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера за Державним реєстром фізичних осіб -  платників  податків  та  інших обов'язкових платежів (для претендента - фізичної особи);  копія установчого документа претендента (для претендента - юридичної особи); копія сертифікату на проведення робіт із землеустрою; копії кваліфікаційних документів щодо наявності вищої освіти відповідного  рівня і професійного спрямування фахівців, які залучаються до виконання робіт із землеустрою; письмова інформація щодо досвіду роботи претендента, кваліфікації  та  досвіду роботи фахівців, які залучаються ним до виконання робіт із землеустрою, завірена претендентом.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов'язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт у календарних днях.

У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

Конкурсну документацію слід подавати до відділу діловодства, організаційного забезпечення та контролю Уманської міської ради (кімнати № 319, № 322) за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу включно.

Конкурс відбудеться 05.02.2019 о 12:00 в адміністративній будівлі за адресою: Черкаська обл., м. Умань, площа Соборності, 1.

Телефон для довідок (04744) 3-72-85; 3-24-05.

 

Прочитано 191 раз

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud justbanerBPD 200x80