banner umvk

social fb  social youtube

 
 

B1 4 4 gbB1 4 4 mp

vidbivka

vidbivka

П'ятниця, 31 травня 2019 09:15

Інформація Уманської міської ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення незалежної оцінки об'єктів міської комунальної власності

 

  1. Назва об’єкта: комплекс будівель і споруд, розташованих на земельній ділянці площею 1,0777 га

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта міської комунальної власності, що приватизується шляхом проведення аукціону.

Місцезнаходження об’єкта: Черкаська обл., м. Умань, вул. Мала садова, 16.

Підстава: рішення Уманської міської ради від 31.05.2019 № 3.37-62/7 «Про приватизацію об’єкта комунальної власності – комплексу будівель і споруд за адресою: вул. Мала садова, 16».

  1. Назва об’єкта: комплекс будівель і споруд, розташованих на земельній ділянці площею 0,0252 га

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта міської комунальної власності, що приватизується шляхом проведення аукціону.

Місцезнаходження об’єкта: Черкаська обл., м. Умань, вул. Мала садова, 19.

Підстава: рішення Уманської міської ради від 31.05.2019 № 3.38-62/7 «Про приватизацію об’єкта комунальної власності – комплексу будівель і споруд за адресою: вул. Мала садова, 19».

  1. Назва об’єкта: комплекс будівель і споруд, розташованих на земельній ділянці площею 0,2162 га

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта міської комунальної власності, що приватизується шляхом проведення аукціону.

Місцезнаходження об’єкта: Черкаська обл., м. Умань, вул. Мала садова, 29.

Підстава: рішення Уманської міської ради від 31.05.2019 № 3.39-62/7 «Про приватизацію об’єкта комунальної власності – комплексу будівель і споруд за адресою: вул. Мала садова, 29».

  1. Назва об’єкта: нежитлові підвальні приміщення за адресою: Черкаська область, м. Умань, вул. Велика фонтанна, 23.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта міської комунальної власності, що приватизується шляхом викупу.

Місцезнаходження об’єкта: Черкаська обл., м. Умань, вул. Велика фонтанна, 23.

Підстава: рішення Уманської міської ради від 31.05.2019 № 3.40-62/7 «Про приватизацію об’єкта комунальної власності – нежитлових підвальних приміщень за адресою: вул. Велика фонтанна, 23».

Конкурс здійснюється відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності та виконавців робіт із землеустрою, затвердженого рішенням Уманської міської ради від 10.06.2011 № 4.20-8/6 (далі – Положення).

Претендентам потрібно подати конкурсну документацію в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті. До підтвердних документів, поданих на конкурс із відбору суб’єктів оціночної діяльності, належать: заява на участь у конкурсі за встановленою формою; копія установчого документа претендента; копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна; письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами; копія сертифіката суб'єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України; з урахуванням вимог статті 6 Закону України «Про оцінку земель», інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, повʼязаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт у календарних днях.

У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

Конкурсну документацію слід подавати до відділу діловодства, організаційного забезпечення та контролю Уманської міської ради (кімнати № 319, № 322) за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу включно.

Конкурс відбудеться 18.06.2019 о 11:00 в адміністративній будівлі за адресою: Черкаська обл., м. Умань, пл. Соборності, 1.

Телефон для довідок (04744) 3-82-75; 3-24-05.

Прочитано 235 раз

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud justbanerBPD 200x80