Print this page
П'ятниця, 31 травня 2019 09:17

Оголошення про намір передати комунальне майно в оренду

Орендодавець – відділ з питань комунальної власності та земельних відносин Уманської міської ради оголошує про намір передати в оренду обʼєкт міської комунальної власності:

  • нежитлові приміщення 1-го поверху, площею 89,0 кв. м, в будинку за адресою: Черкаська обл., м. Умань, вул. Крамаренка, 16, для розміщення субʼєкта господарювання, який здійснює побутове обслуговування населення, максимально можливий строк оренди 2 роки 360 днів.

При відсутності у поданих заявах пропозицій на повну площу або по зазначеному в оголошенні використанню, стосовно такого об’єкта можуть бути розглянуті інші пропозиції, при цьому перевага надається заявам на повну площу та з пропозицією виду діяльності, зазначеного в цьому оголошенні.

При надходженні від заявника пропозиції передачі в оренду частини об’єкта оренди, така пропозиція може бути розглянута після узгодження з балансоутримувачем майна щодо можливості та умов виділення запропонованої частини в самостійний об’єкт оренди.

У разі виникнення розбіжностей в даних про площу, адресу або класифікацію об’єкта, зазначених в оголошенні та зазначеними у технічній документації, за остаточні приймаються дані, зазначені у технічній документації, виготовленій більш пізніше.

Заяви на оренду подаються в установленому порядку за адресою: м. Умань, пл. Соборності, 1, кімн. №319 (для юридичних осіб) та №322 (для фізичних осіб) протягом робочого часу – пн.-чт.: 8:00-17:15, пт.: 8:00-16:00.

Кінцевий термін подання заяв: 14 червня 2019 року включно.

Прочитано 281 раз