Вівторок, 25 червня 2019 08:44

Інформація конкурсної комісії про результати конкурсу з відбору суб′єктів оціночної діяльності

Згідно з протоколом засідання комісії з конкурсного відбору суб′єктів оціночної діяльності від 18.06.2019 повідомляємо результати конкурсу з відбору субʼєктів оціночної діяльності:

1. Назва об¢єкта: земельна ділянка площею 0,2038 га;

Цільове призначення: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об′єкта міської комунальної власності, що приватизується шляхом викупу.

Місцезнаходження об′єкта: Черкаська обл., м. Умань, вул. Небесної сотні, 32.

Підстава: рішення Уманської міської ради від 16.04.2019 № 2.16-61/7.

Переможцем конкурсу визнано учасника ФОП Сідабраса Андреюса Казевича з конкурсною пропозицією: термін виконання робіт 3 дні, вартість послуг 143 (сто сорок три) гривні, перелік послуг визначений калькуляцією.

1. Назва об¢єкта: земельна ділянка площею 0,6311 га;

Цільове призначення: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (для будівництва цеху з виробництва метало-пластикових конструкцій, складу будівельних матеріалів, автомийки та кафе).

Місцезнаходження об′єкта: Черкаська обл., м. Умань, вул. Індустріальна, 38-Г.

Підстава: рішення Уманської міської ради від 16.04.2019 № 2.17-61/7.

1. Назва об¢єкта: земельна ділянка площею 0,4295 га;

Цільове призначення: для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Місцезнаходження об′єкта: Черкаська обл., м. Умань, вул. Індустріальна, 12-Г.

Підстава: рішення Уманської міської ради від 16.04.2019 № 2.20-61/7.

Переможцем конкурсу визнано учасника ФОП Сідабраса Андреюса Казевича з конкурсною пропозицією: термін виконання робіт 2 дні, вартість послуг 42 (сорок дві) гривні 30 копійок, перелік послуг визначений калькуляцією.

1. Назва об¢єкта: земельна ділянка площею 0,2404 га;

Цільове призначення: для обслуговування адміністративного будинку.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об′єкта міської комунальної власності для цілей бухгалтерського обліку.

Місцезнаходження об′єкта: Черкаська обл., м. Умань, вул. Шухевича, 12.

Підстава: стаття Закону України «Про оцінку земель».

Переможцем конкурсу визнано учасника ФОП Сідабраса Андреюса Казевича з конкурсною пропозицією: термін виконання робіт 3 дні, вартість послуг 286 (двісті вісімдесят шість) гривень, перелік послуг визначений калькуляцією.