Четвер, 01 серпня 2019 16:54

Інформація конкурсної комісії про результати конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою

Згідно з протоколом засідання комісії з конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою  від 30.07.2019 повідомляємо результати конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою:

1) Назва та місцезнаходження об′єкта: земельна ділянка за адресою: Черкаська обл., м. Умань, вул. Грушевського, 41.

Цільове призначення земельної ділянки: для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

Мета проведення робіт із землеустрою: розробка проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування КП «УМАНСЬКЕ РЕУ №3».

Підстава: рішення Уманської міської ради від 31.05.2019 № 3.50-62/7.

Переможцем конкурсу визнано учасника ФОП Каплуновську Олену Миколаївну з конкурсною пропозицією: вартість послуг 4 300 (чотири тисячі триста) гривень 95 копійок.

2) Назва та місцезнаходження об′єкта: земельна ділянка за адресою: Черкаська обл., м. Умань, вул. Гонти, 47.

Підстава: рішення Уманської міської ради від 31.05.2019 № 3.50-62/7.

Переможцем конкурсу визнано учасника ФОП Каплуновську Олену Миколаївну з конкурсною пропозицією: вартість послуг 4 001 (чотири тисячі одна) гривня 45 копійок.