П'ятниця, 09 серпня 2019 08:20

Інформація Уманської міської ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення незалежної оцінки об'єктів міської комунальної власності

1. Назва об’єкта: нежитлові вбудовано-прибудовані приміщення магазину, загальною площею 194,6 кв. м.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта міської комунальної власності, що приватизується шляхом продажу на аукціоні з такими умовами: усі витрати з оплати послуг юридичних та фізичних осіб, пов’язаних з підготовкою об’єкта до приватизації та нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу, покладаються на покупця.

Місцезнаходження об’єкта: Черкаська обл., м. Умань, вул. Європейська, 96.

Підстава: рішення Уманської міської ради від 02.08.2019 № 2.26-64/7 «Про приватизацію об’єкта комунальної власності – нежитлових приміщень в будинку за адресою: вул. Європейська, 96».

1. Назва об’єкта: нежитлові приміщення магазину, загальною площею 101,3 кв. м.

Місцезнаходження об’єкта: Черкаська обл., м. Умань, вул. Грушевського, 67.

Підстава: рішення Уманської міської ради від 02.08.2019 № 2.26-64/7 «Про приватизацію об’єкта комунальної власності – нежитлових приміщень в будинку за адресою: вул. Грушевського, 67».

1. Назва об’єкта: 49/100 частки комплексу нежитлових будівель і споруд, загальною площею приміщень 932,7 кв. м.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта міської комунальної власності, що приватизується шляхом викупу орендарем.

Місцезнаходження об’єкта: Черкаська обл., м. Умань, вул. Шолом Алейхема, 30.

Підстава: рішення Уманської міської ради від 02.08.2019 № 2.27-64/7 «Про приватизацію об’єкта комунальної власності – 49/100 частки комплексу нежитлових будівель і споруд за адресою: вул. Шолом Алейхема, 30».

Конкурс здійснюється відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності та виконавців робіт із землеустрою, затвердженого рішенням Уманської міської ради від 10.06.2011 № 4.20-8/6 (далі – Положення).

Претендентам потрібно подати конкурсну документацію в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті. До підтвердних документів, поданих на конкурс із відбору суб’єктів оціночної діяльності, належать: заява на участь у конкурсі за встановленою формою; копія установчого документа претендента; копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна; письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами; копія сертифіката суб'єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України; з урахуванням вимог статті 6 Закону України «Про оцінку земель», інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, повʼязаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт у календарних днях.

У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

Конкурсну документацію слід подавати до відділу діловодства, організаційного забезпечення та контролю Уманської міської ради (кімнати № 319, № 322) за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу включно.

Конкурс відбудеться 28.08.2019 о 11:00 в адміністративній будівлі за адресою: Черкаська обл., м. Умань, пл. Соборності, 1.

Телефон для довідок (04744) 3-82-75; 3-24-05.

Відділ з питань комунальної власності та

земельних відносин Уманської міської ради