Понеділок, 09 вересня 2019 15:01

Інформація конкурсної комісії про результати конкурсу з відбору субʼєктів оціночної діяльності

Згідно з протоколом засідання комісії з конкурсного відбору субʼєктів оціночної діяльності  від 03.09.2019 повідомляємо результати конкурсу:

1. Назва об¢єкта та цільове призначення: земельна ділянка для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти (для обслуговування адміністративних, навчальних та господарських приміщень 95/100 від площі 0,3033 га (0,2881 га).

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об′єкта міської комунальної власності, що приватизується шляхом викупу.

Місцезнаходження об′єкта: Черкаська обл., м. Умань, вул. Небесної сотні, 4/2.

Підстава: рішення Уманської міської ради від 02.08.2019 року № 2.40-64/7.

Комісією прийнято рішення укласти з ФОП Сідабрасом Андреюсом Казевичем договір про надання послуг з проведення оцінки з наступною конкурсною пропозицією: термін виконання робіт 5 днів, вартість послуг 5 720 (пʼять тисяч сімсот двадцять) гривень, перелік послуг визначений калькуляцією.

1. Назва об¢єкта: земельні ділянки площею 0,0036 га та площею 0,0017 га;

Цільове призначення: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (для обслуговування виставкової зали).

Місцезнаходження об′єкта: Черкаська обл., м. Умань, вул. Небесної сотні, 4/2.

Підстава: рішення Уманської міської ради від 02.08.2019 року № 2.41-64/7.