Понеділок, 09 вересня 2019 15:02

Інформація конкурсної комісії про результати конкурсу з відбору суб′єктів оціночної діяльності

Згідно з протоколом засідання комісії з конкурсного відбору суб′єктів оціночної діяльності від 28.08.2019 повідомляємо результати конкурсу з відбору субʼєктів оціночної діяльності:

1. Назва об’єкта: нежитлові вбудовано-прибудовані приміщення магазину, загальною площею 194,6 кв. м.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта міської комунальної власності, що приватизується шляхом продажу на аукціоні з такими умовами: усі витрати з оплати послуг юридичних та фізичних осіб, повʼязаних з підготовкою обʼєкта до приватизації та нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу, покладаються на покупця.

Місцезнаходження об’єкта: Черкаська обл., м. Умань, вул. Європейська, 96.

Підстава: рішення Уманської міської ради від 02.08.2019 № 2.26-64/7 «Про приватизацію об’єкта комунальної власності – нежитлових приміщень в будинку за адресою: вул. Європейська, 96».

Комісією прийнято рішення укласти з ФОП Борейка Вадима Андрійовича договір про надання послуг з проведення оцінки з наступною конкурсною пропозицією: термін виконання робіт 10 днів, вартість послуг 11 440 (одинадцять тисяч чотириста сорок) гривень, перелік послуг визначений калькуляцією.

1. Назва об’єкта: нежитлові приміщення магазину, загальною площею 101,3 кв. м.

Місцезнаходження об’єкта: Черкаська обл., м. Умань, вул. Грушевського, 67.

Підстава: рішення Уманської міської ради від 02.08.2019 № 2.26-64/7 «Про приватизацію об’єкта комунальної власності – нежитлових приміщень в будинку за адресою: вул. Грушевського, 67».

1. Назва об’єкта: 49/100 частки комплексу нежитлових будівель і споруд, загальною площею приміщень 932,7 кв. м.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта міської комунальної власності, що приватизується шляхом викупу орендарем.

Місцезнаходження об’єкта: Черкаська обл., м. Умань, вул. Шолом Алейхема, 30.

Підстава: рішення Уманської міської ради від 02.08.2019 № 2.27-64/7 «Про приватизацію об’єкта комунальної власності – 49/100 частки комплексу нежитлових будівель і споруд за адресою: вул. Шолом Алейхема, 30».