banner umvk

social fb  social youtube

 
 

B1 4 4 gbB1 4 4 mp

vidbivka

vidbivka

Четвер, 02 січня 2020 08:21

Інформація Уманської міської ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

  1. Назва об’єкта: комплекс будівель і споруд у складі: гараж, господарська споруда, теплиця, паркан.

Місцезнаходження об’єкта оцінки: Черкаська обл., м. Умань, вул. Мала садова, 10.

Підстава: рішення Уманської міської ради від 20 грудня 2019 року №3.31-71/7.

  1. Назва об’єкта: нежитлова будівля колишнього клубу «Лиса Гора», загальною площею 120,7 кв. м.

Місцезнаходження об’єкта оцінки: Черкаська обл., м. Умань, вул. Лисенка, 31.

Підстава: рішення Уманської міської ради від 20 грудня 2019 року №3.32-71/7.

  1. Назва об’єкта: майновий комплекс будівель і споруд «Лазні».

Місцезнаходження об’єкта оцінки: Черкаська обл., м. Умань, вул. Грушевського, 36/8.

Підстава: рішення Уманської міської ради від 20 грудня 2019 року №3.33-71/7.

Мета проведення незалежних оцінок: визначення ринкової вартості об’єктів міської комунальної власності, що приватизуються шляхом продажу на аукціоні з такими умовами: усі витрати з оплати послуг юридичних та фізичних осіб, повʼязаних з підготовкою обʼєкта до приватизації (в тому числі щодо відведення земельної ділянки під обʼєктом приватизації) та нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу, покладаються на покупця.

Конкурс здійснюється відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності та виконавців робіт із землеустрою, затвердженого рішенням Уманської міської ради від 10.06.2011 № 4.20-8/6.

Претендентам потрібно подати конкурсну документацію в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті. До підтвердних документів, поданих на конкурс із відбору суб’єктів оціночної діяльності, належать: заява на участь у конкурсі за встановленою формою; копія установчого документа претендента; копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна; письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їх особистими підписами; копія сертифіката суб'єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України; інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, повʼязаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт у календарних днях.

У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

Конкурсну документацію слід подавати до відділу діловодства, організаційного забезпечення та контролю Уманської міської ради (кабінети №319 для юридичних осіб, №322 для фізичних осіб) за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу включно.

Конкурс відбудеться 14.01.2020 о 11:00 в адміністративній будівлі за адресою: Черкаська обл., м. Умань, пл. Соборності, 1.

Телефон для довідок (04744) 3-82-75; 3-24-05.

Прочитано 274 раз

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud justbanerBPD 200x80