banner umvk

social fb  social youtube

 
 

B1 4 4 gbB1 4 4 mp

vidbivka

vidbivka

Четвер, 13 лютого 2020 14:18

Інформація конкурсної комісії про результати конкурсу з відбору виконавців робіт із землеустрою

Згідно з протоколом засідання комісії з конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою від 04.02.2020 повідомляємо результати конкурсу з відбору виконавців робіт із землеустрою:

  1. Назва об¢єкта та цільове призначення: земельна ділянка за адресою: Черкаська обл., м. Умань, вул. Грушевського, 36/8, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.

Комісією прийнято рішення укласти з переможцем конкурсу ФОП Каплуновською О.М., договір про виконання робіт із землеустрою з наступною конкурсною пропозицією: строк виконання робіт 30 днів, вартість послуг 4900 (чотири тисячі дев’ятсот) гривень 44 копійки.

  1. Назва об¢єкта та цільове призначення: земельна ділянка за адресою: Черкаська обл., м. Умань, вул. Костельна, 12, для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги (для будівництва і обслуговування центру медико-соціальної та професійної реабілітації дітей-інвалідів).

Комісією прийнято рішення укласти з переможцем конкурсу ТОВ «Геодезично-кадастрове бюро оцінки та аукціонів» договір про виконання робіт із землеустрою з наступною конкурсною пропозицією: строк виконання робіт 20 днів, вартість послуг 2828 (дві тисячі вісімсот двадцять вісім) гривень 23 копійки.

  1. Назва об¢єкта та цільове призначення: земельна ділянка за адресою: Черкаська обл., м. Умань, вул. Комарова, 7-Б, для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги.

Комісією прийнято рішення укласти з переможцем конкурсу ТОВ «Геодезично-кадастрове бюро оцінки та аукціонів» договір про виконання робіт із землеустрою з наступною конкурсною пропозицією: строк виконання робіт 20 днів, вартість послуг 3213 (три тисячі двісті тринадцять) гривень 93 копійки.

  1. Назва об¢єкта та цільове призначення: земельна ділянка за адресою: Черкаська обл., м. Умань, вул. Республіканська, 1/13, для обслуговування існуючих побутових та господарських приміщень.

Комісією прийнято рішення укласти з переможцем конкурсу ТОВ «Геодезично-кадастрове бюро оцінки та аукціонів» договір про виконання робіт із землеустрою з наступною конкурсною пропозицією: строк виконання робіт 20 днів, вартість послуг 2627 (дві тисячі шістсот двадцять сім) гривень 59 копійок.

  1. Назва об¢єкта та цільове призначення: земельна ділянка за адресою: Черкаська обл., м. Умань, вул. Мічуріна, 7, для обслуговування існуючих побутових та господарських приміщень.

Комісією прийнято рішення укласти з переможцем конкурсу ФОП Каплуновською О.М., договір про виконання робіт із землеустрою з наступною конкурсною пропозицією: строк виконання робіт 30 днів, вартість послуг 4163 (чотири тисячі сто шістдесят три) гривні 47 копійок.

  1. Назва об¢єкта та цільове призначення: земельна ділянка за адресою: Черкаська обл., м. Умань, вул. Інтернаціональна, 4-Д, для розміщення та експлуатації основних, підсобних та допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури.

Комісією прийнято рішення укласти з переможцем конкурсу ТОВ «Геодезично-кадастрове бюро оцінки та аукціонів» договір про виконання робіт із землеустрою з наступною конкурсною пропозицією: строк виконання робіт 20 днів, вартість послуг 3497 (три тисячі чотириста дев’яносто сім) гривень 35 копійок.

  1. Назва об¢єкта та цільове призначення: земельна ділянка за адресою: Черкаська обл., м. Умань, вул. Мала садова, 10, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.

Комісією прийнято рішення укласти з переможцем конкурсу ФОП Каплуновською О.М. договір про виконання робіт із землеустрою з наступною конкурсною пропозицією: строк виконання робіт 30 днів, вартість послуг 1801 (одна тисяча вісімсот одна) гривня 36 копійок.

Прочитано 49 раз

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud justbanerBPD 200x80