banner umvk

social fb  social youtube

 
 

B1 4 4 gbB1 4 4 mp

vidbivka

vidbivka

Четвер, 01 вересня 2016 15:54

Про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення незалежної оцінки об'єктів міської комунальної власності

gerb Назва об¢єкта: земельна ділянка площею 0,0198 га, в т.ч. сервітут (проїзд, прохід) площею 0,0066 га та сервітут (прохід) площею 0,0013 га;

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об′єкта міської комунальної власності, що приватизується шляхом викупу.

 

Місцезнаходження об′єкта: Черкаська обл., м. Умань, вул. Гайдамацька,11-А.

 Підстава: рішення Уманської міської ради від 20.07.2016 року №2.21-14/7.

Конкурс здійснюється відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності та виконавців робіт із землеустрою,  затвердженого  рішенням  Уманської міської ради від 10.06.2011 року №4.20-8/6 (далі – Положення) з урахуванням вимог статті 6 Закону України «Про оцінку земель».

Претендентам потрібно подати конкурсну документацію в запечатаному конверті з  описом підтвердних документів, що містяться в конверті. До підтвердних документів, поданих на конкурс із відбору суб'єктів оціночної діяльності, належать: заява на  участь у конкурсі за встановленою формою; копія установчого документа претендента; копії кваліфікаційних документів оцінювачів,  які працюють  у штатному  складі  та  яких  буде  залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна; письмові згоди   оцінювачів, яких  буде  додатково  залучено претендентом до проведення робіт  з  оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами; копія ліцензії на виконання землеоціночних робіт, видана  центральним органом виконавчої  влади  з  питань земельних ресурсів ; інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат,  пов'язаних з виконанням робіт, а також строк виконання  робіт, у календарних днях.

У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

Конкурсну документацію слід подавати до відділу діловодства, організаційного збезпечення та контролю виконавчого комітету Уманської міської ради  (кімната № 311) за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно). Крайній строк подачі заяв 21.09.2016. Поштова адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, площа Соборності, 1

Конкурс відбудеться в адміністративній будівлі виконавчого комітету Уманської міської ради 27.09.2016 о 10.00 за адресою: Черкаська обл., м. Умань, площа Соборності, 1, телефон для довідок (04744) 3 24 13.

 

Секретар конкурсної комісії,

начальник відділу з управління комунальним майном                           Н.В.Коломієць

Прочитано 1096 раз

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud justbanerBPD 200x80