Вівторок, 08 листопада 2016 17:01

Вивчення попиту на об'єкти оренди

gerbНа виконання частини четвертої статті 7 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», відділ з управління комунальним майном Уманської міської ради оприлюднює Перелік майна міської комунальної власності, яке може бути передано в оренду:

Цілісний майновий комплекс комунального підприємства «Уманська міська дирекція кіновідеомережі» за адресою: Черкаська область, м. Умань, вул. Коломенська,4, умови оренди: використання без зміни цільового призначення, погашення кредиторської заборгованості КП «Уманська міська дирекція кіномережі»; внесення інвестицій у сумі не менше 5 млн. грн. шляхом проведення капітального ремонту та/або реконструкції кінотеатру у 6-ти місячний термін з дати укладення договору оренди; створення нових робочих місць не менше 10 одиниць.

Заяви на оренду подаються в установленому порядку.

Кінцевий термін подання заяв: 22 листопада 2016 року включно. Заяви приймаються за адресою: м. Умань, площа Соборності, буд. 1, кімн. 309.

За роз’ясненнями або додатковою інформацією звертатися за адресою: м. Умань, площа Соборності, буд. 1, кімн. 322 або за тел. (047-44) 3-24-13.