Середа, 23 листопада 2016 08:46

Перелік майна міської комунальної власності, яке може бути передано в оренду

gerbВідповідно до статті 7 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», з метою вивчення попиту, відділ з управління комунальним майном Уманської міської ради оприлюднює Перелік майна міської комунальної власності, яке може бути передано в оренду:

1) частина нежитлового приміщення, площею 4,0 кв. м, в будівлі за адресою: Черкаська обл., м. Умань, вул. Горького, 32/6, для торгівлі канцтоварами та надання послуг копіювання, яке перебуває на балансі виконавчого комітету Уманської міської ради;

2) нежитлове приміщення, загальною площею 20,0 кв. м, в будівлі за адресою: Черкаська обл., м. Умань, вул. Шевченка, 17, для розміщення шахово-шашкової спортивної секції на умовах погодинного використання, яке віднесене до сфери управління відділу освіти Уманської міської ради.

Заяви на оренду подаються в установленому порядку.

Кінцевий термін подання заяв: 09 грудня 2016 року включно. Заяви приймаються за адресою: м. Умань, площа Соборності, буд. 1, кімн. 309.

За роз’ясненнями або додатковою інформацією звертатися за адресою: м. Умань, площа Соборності, буд. 1, кімн. 322 або за тел. (047-44) 3-24-13.