Четвер, 08 серпня 2019 09:23

Інформація про прийняття Уманською міською радою рішень про приватизацію об’єктів міської комунальної власності

Відповідно Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», відділ з питань комунальної власності та земельних відносин Уманської міської ради публікує інформацію про об’єкти, щодо яких прийнято рішення про приватизацію:

1. Назва об’єкта: нежитлові приміщення загальною площею 194,6 кв. м.

Місцезнаходження об’єкта: Черкаська обл., м. Умань, вул. Європейська, 96.

Рішення Уманської міської ради від 02.08.2019 року № 2.25-64/7 «Про приватизацію об’єкта комунальної власності – нежитлових приміщень в будинку за адресою: вул. Європейська, 96».

Спосіб приватизації: шляхом продажу на аукціоні з такими умовами: усі витрати з оплати послуг юридичних та фізичних осіб, пов’язаних з підготовкою об’єкта до приватизації та нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу, покладаються на покупця.

1. Назва об’єкта: нежитлові приміщення магазину загальною площею 101,3 кв. м.

Місцезнаходження об’єкта: Черкаська обл., м. Умань, вул. Грушевського, 67.

Рішення Уманської міської ради від 02.08.2019 року № 2.26-64/7 «Про приватизацію об’єкта комунальної власності – нежитлових приміщень в будинку за адресою: вул. Грушевського, 67».

1. Назва об’єкта: 49/100 часток комплексу нежитлових будівель і споруд, загальною площею 932,7 кв. м.

Місцезнаходження об’єкта: Черкаська обл., м. Умань, вул. Шолом Алейхема, 30.

Рішення Уманської міської ради від 02.08.2019 року № 2.27-64/7 «Про приватизацію об’єкта комунальної власності – 49/100 частки комплексу нежитлових будівель і споруд за адресою: вул. Шолом Алейхема, 30».

Спосіб приватизації: шляхом викупу орендарем – ТОВ «Будкомплект Умань».

Відділ з питань комунальної власності та

земельних відносин Уманської міської ради