Вівторок, 12 листопада 2019 16:50

Інформація про прийняття Уманською міською радою рішення про приватизацію об’єкту міської комунальної власності

Відповідно Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», відділ з питань комунальної власності та земельних відносин Уманської міської ради оприлюднює інформацію про об’єкт, щодо якого прийнято рішення про приватизацію.

Рішення Уманської міської ради від 08.11.2019 № 5.28-68/7 «Про приватизацію об’єкта комунальної власності – нежитлових приміщень за адресою: вул. Мазепи, 5б».

Назва об’єкта: нежитлові приміщення 1-го поверху загальною площею 140,1 кв. м.

Місцезнаходження об’єкта: Черкаська обл., м. Умань, вул. Мазепи, 5б.

Спосіб приватизації: шляхом продажу на аукціоні з такими умовами: усі витрати з оплати послуг юридичних та фізичних осіб, пов’язаних з підготовкою об’єкта до приватизації та нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу покладаються на покупця.

Відділ з питань комунальної власності та

земельних відносин Уманської міської ради