Четвер, 02 січня 2020 16:45

Інформація про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Умань, що підлягають приватизації у 2020 році та рішень про приватизацію об’єктів міської комунальної власності

Відповідно Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», відділ з питань комунальної власності та земельних відносин Уманської міської ради оприлюднює інформацію про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Умань, що підлягають приватизації у 2020 році:

Рішенням Уманської міської ради від 20.12.2019 № 3.28-71/7 «Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Умань, що підлягають приватизації у 2020 році» затверджено Перелік об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Умань, що підлягають приватизації у 2020 році, а саме:

– Майновий комплекс будівель і споруд «Лазні» за адресою: Черкаська область, місто Умань, вулиця Грушевського, 36/8;

– Нежитлові приміщення площею 257,0 кв. м в будинку з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами за адресою: Черкаська область, місто Умань, вулиця Мала садова, 10;

– Нежитлова будівля загальною площею 139,8 кв. м за адресою: Черкаська область, місто Умань, вулиця Лисенка, 31.

Інформація про прийняття Уманською міською радою рішень про приватизацію об’єктів міської комунальної власності

1. Рішення Уманської міської ради від 20.12.2019 № 3.29-71/7 «Про приватизацію об’єкта комунальної власності – нежитлових приміщень в будівлі за адресою: вул. Мала садова, 10».

Назва об’єкта: нежитлові приміщення площею 257,0 кв. м в будинку з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами;

Місцезнаходження об’єкта: Черкаська область, місто Умань, вулиця Мала садова, 10;

Спосіб приватизації: шляхом продажу на аукціоні з умовами: усі витрати з оплати послуг юридичних та фізичних осіб, пов’язаних з підготовкою об’єкта до приватизації та нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу покладаються на покупця.

1. Рішення Уманської міської ради від 20.12.2019 № 3.30-71/7 «Про приватизацію об’єкта комунальної власності – нежитлової будівлі за адресою: вул. Лисенка, 31».

Назва об’єкта: нежитлова будівля загальною площею 139,8 кв. м;

Місцезнаходження об’єкта: Черкаська область, місто Умань, вулиця Лисенка, 31;

1. Рішення Уманської міської ради від 20.12.2019 № 3.31-71/7 «Про приватизацію об’єкта комунальної власності – майнового комплексу будівель і споруд «Лазні» за адресою: вул. Грушевського, 36/8».

Назва об’єкта: майновий комплекс будівель і споруд «Лазні»;

Місцезнаходження об’єкта: Черкаська область, місто Умань, вулиця Грушевського, 36/8;

Спосіб приватизації: шляхом продажу на аукціоні з такими умовами: усі витрати з оплати послуг юридичних та фізичних осіб, пов’язаних з підготовкою об’єкта до приватизації та нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу покладаються на покупця.

Відділ з питань комунальної власності та

земельних відносин Уманської міської ради