banner umvk

social fb  social youtube

 
 

B1 4 4 gbB1 4 4 mp

vidbivka

vidbivka

Четвер, 02 січня 2020 16:45

Інформація про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Умань, що підлягають приватизації у 2020 році та рішень про приватизацію об’єктів міської комунальної власності

Відповідно Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», відділ з питань комунальної власності та земельних відносин Уманської міської ради оприлюднює інформацію про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Умань, що підлягають приватизації у 2020 році:

Рішенням Уманської міської ради від 20.12.2019 № 3.28-71/7 «Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Умань, що підлягають приватизації у 2020 році» затверджено Перелік об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Умань, що підлягають приватизації у 2020 році, а саме:

– Майновий комплекс будівель і споруд «Лазні» за адресою: Черкаська область, місто Умань, вулиця Грушевського, 36/8;

– Нежитлові приміщення площею 257,0 кв. м в будинку з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами за адресою: Черкаська область, місто Умань, вулиця Мала садова, 10;

– Нежитлова будівля загальною площею 139,8 кв. м за адресою: Черкаська область, місто Умань, вулиця Лисенка, 31.

Інформація про прийняття Уманською міською радою рішень про приватизацію об’єктів міської комунальної власності

  1. Рішення Уманської міської ради від 20.12.2019 № 3.29-71/7 «Про приватизацію об’єкта комунальної власності – нежитлових приміщень в будівлі за адресою: вул. Мала садова, 10».

Назва об’єкта: нежитлові приміщення площею 257,0 кв. м в будинку з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами;

Місцезнаходження об’єкта: Черкаська область, місто Умань, вулиця Мала садова, 10;

Спосіб приватизації: шляхом продажу на аукціоні з умовами: усі витрати з оплати послуг юридичних та фізичних осіб, пов’язаних з підготовкою об’єкта до приватизації та нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу покладаються на покупця.

  1. Рішення Уманської міської ради від 20.12.2019 № 3.30-71/7 «Про приватизацію об’єкта комунальної власності – нежитлової будівлі за адресою: вул. Лисенка, 31».

Назва об’єкта: нежитлова будівля загальною площею 139,8 кв. м;

Місцезнаходження об’єкта: Черкаська область, місто Умань, вулиця Лисенка, 31;

Спосіб приватизації: шляхом продажу на аукціоні з умовами: усі витрати з оплати послуг юридичних та фізичних осіб, пов’язаних з підготовкою об’єкта до приватизації та нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу покладаються на покупця.

  1. Рішення Уманської міської ради від 20.12.2019 № 3.31-71/7 «Про приватизацію об’єкта комунальної власності – майнового комплексу будівель і споруд «Лазні» за адресою: вул. Грушевського, 36/8».

Назва об’єкта: майновий комплекс будівель і споруд «Лазні»;

Місцезнаходження об’єкта: Черкаська область, місто Умань, вулиця Грушевського, 36/8;

Спосіб приватизації: шляхом продажу на аукціоні з такими умовами: усі витрати з оплати послуг юридичних та фізичних осіб, пов’язаних з підготовкою об’єкта до приватизації та нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу покладаються на покупця.

Відділ з питань комунальної власності та

земельних відносин Уманської міської ради

Прочитано 742 раз

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud justbanerBPD 200x80