Цуркан Василь Андрійович

image004

Дата та місце народження: 26 грудня 1978 р., с. Черповоди, Уманський район, Черкаська область.

Дата та місце загибелі: 24 липня 2015 р., с. Первомайське, Ясинуватський район, Донецька область.

Звання: Солдат.

Підрозділ: 93-я окрема механізована бригада.

Обставини загибелі: Загинув 24 липня 2015 р. поблизу с. Первомайське (Ясинуватський район) внаслідок ДТП. Разом з Василем загинули сержант В. Сапєгін та солдат Ю. Доронін.

Сімейний стан: Залишилися мати, дружина та двоє синів.

Місце поховання: с. Черповоди, Уманський район, Черкаська область.

Закінчив Черповодську ЗОШ, працював механізатором в СВК «Черповоди». Мобілізований до складу Збройних сил України 31 січня 2015 року. Солдат, 93-тя окрема механізована бригада.

24 липня 2015-го поблизу селища Піски Ясинуватського району внаслідок підриву військового автомобіля на фугасній міні загинули сержант Віталій Сапєгін, солдати Юрій Доронін та Василь Цуркан, двох вояків госпіталізовано.

Без Василя лишились мама, дружина, двоє синів — Микола 2000 р.н. й Андрій 2007 р.н.

27 липня липня 2015-го похований в Черповодах.