Понеділок, 14 листопада 2011 00:00

ПОВІДОМЛЕННЯ

Відповідно до п. 8 «Типового положення про Громадську раду», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 996 від 03.11.2010 р., рішенням виконавчого комітету від 12.02.2015 року за № 40«Про ініціативну групу з підготовки установчих зборів» утворено Ініціативну групу з підготовки установчих зборів по створенню Громадської ради при виконавчому комітеті Уманської міської ради. До її складу входять: Парфьонова Руслана Василівна, Кислинський Валерій Олексійович, Черчук Віктор Іванович, Завгородній Олександр Віталійович, Фоменко Людмила Миколаївна.

На своєму засіданні 17.02.2015 р. Ініціативна група встановила дату, час і місце проведення Установчих зборів: 31березня 2015 року  о 16 годині  у приміщенні Уманської міської ради (ІІ поверх, зала засідань), адреса пл. Леніна,1.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських,  релігійних,  благодійних  організацій,  професійних спілок  та їх об'єднань,  творчих спілок,  асоціацій,  організацій роботодавців,  недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства   України (далі - організацій).

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою організації.

До заяви додаються:

- рішення керівника організації (або – особи чи органу відповідно до установчих документів) про делегування представника  для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

- біографічна довідка делегованого представника організації;

- копії документів, що підтверджують легалізацію організації;

- інформацію про результати діяльності організації протягом останніх двох років.

Документи приймаються за адресою: м. Умань, пл. Леніна,1 (приміщення Уманської міської ради) ІІ поверх малий зал. За наступним графіком:

по вівтороках – з 14 по16 год. контактна особа Завгородній Олександр Віталійович, мобільний – 0631864721;

по середах – з 14 по16 год. контактна особа Фоменко Людмила Миколаївна, мобільний – 0938593149;

по п’ятницях – з 14 по16 год. контактна особа Черчук Віктор Іванович, мобільний – 0672241755.

В інші дні, за домовленістю в телефонному режимі з вище вказаними контактними особами.

УВАГА!  Останній день прийому документів – 20березня 2015 року.

Консультативну допомогу по оформленню документів можна отримувати за телефонами 4-60-83 або 0672905942 –Парфьонова Руслана Василівна.

Ініціативна група з підготовки установчих зборів по створенню Громадської ради при виконавчому  комітеті  Уманської міської ради