Понеділок, 07 липня 2014 16:57

Розпорядження "Про ініціативну групу з підготовки установчих зборів"

07 липня 2014 р.  № 53-р

Про ініціативну групу з підготовки
установчих зборів

Відповідно до пункту 20 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 966 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»
1.    Утворити ініціативну групу з підготовки установчих зборів громадської ради в складі:
Кузьменко Любов Андронівна    -    голова міського комітету профспілки працівників освіти та науки (за згодою)
Ярошенко Володимир Володимирович    -    голова громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Уманський загін самооборони» (за згодою)
Кравчук Лідія Трохимівна    -    голова громадської організації «Уманська ліга підприємців» (за згодою)
Рахматулін Герман Мазгарович    -    голова Уманської асоціації виборців  (за згодою)
Білоус Наталія Олексіївна    -    голова Уманської міської профспілкової організації працівників культури (за згодою)

2.    Ініціативній групі підготувати відповідні документи, провести організаційну роботу з підготовки установчих зборів та оприлюднити інформацію на офіційному веб-сайті міської ради.
3.    Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Кирилюк Л.М.

Виконуючий обов’язки міського голови,             О.В.Цебрій
секретар міської ради