Понеділок, 02 грудня 2013 17:08

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до Положення про Громадську раду при виконавчому комітеті Уманської міської ради на її засіданні (протокол № 12 від 23.04.2013 р.) утворено ініціативну групу з підготовки установчих зборів Громадської ради в складі: Кузьменко Л.А., Тичінська А.І., Сухина О.В., Кравчук Л.Т., Огороднікова О.І., Чорної В.А., Єгорової С.В.
Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою. До заяви додаються:
- рішення керівника громадської організації або громадського об’єднання про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою;
- біографічна довідка делегованого представника;
- копії документів, що підтверджують легалізацію організації;
- інформацію про результати діяльності організації протягом останніх двох років.

Контактна особа - Кузьменко Л.А., телефон - 59032, адреса: м. Умань, вул. Шевченка, 17. Документи приймаються до 31 грудня 2013 року.
Дата проведення установчих зборів – 10 січня 2014 року, 15.00 год., в актовій залі Будинку вчителя.