banner umvk

social fb  social youtube

 
 

B1 4 4 gbB1 4 4 mp

vidbivka

vidbivka

Понеділок, 16 листопада 2015 09:33

Проект порядку денного засідання громадської ради, яке відбудеться 18.11.2015 року о 16-00.

1. Інформація по питанню Положення громадської ради. Розгляд та затвердження Положення про посвідчення члена громадської ради, зразок посвідчення  та  зразок печатки ради , інформацію надає голова громадської ради В.М. Сивак.

2. Розгляд заяв, які надходять до громадської ради від громадян міста.      

                               

3. Про виконання Плану роботи громадської ради за липень-вересень 2015   року відповідно за  номерацією питань , які виносяться на розгляд ради.

 Інформацію по питаннях надають:

№20- Шовкеник В.М.- аналіз стану та напрямки вдосконалення формування доходів міського бюджету за рахунок міжбюджетних трансфертів та субвенцій.

№25- Шовкеник В.М., Осокін І.В., Вдовенко В.П., Дунаєв В.Г.-  проведення роботи з письмовими  і усними зверненнями громадян ( Радушина Л.Я.)

№36- Вдовенко В.П.- провести моніторинг відповідно до повноважень органів самоврядування з метою вирішення об’єктивного ціноутворення в торгових місцях, на ринках м. Умані і запропонувати виконавчому комітету проект рішення по даному питанню.

№38- Вдовенко В.П.- проаналізувати питання надання послуг РЕУ громадянам міста та  інших послуг ( міськводоканал, тепломережі, інші) і надати виконавчому комітеті проект рішення по даному питанню.

№45- Бабенко В.В., Столяр А.М.- контроль за забрудненням поверхневих

водних об’єктів ,  водоохоронних зон.  Проведення робота по вирішенню даного питання.  Контроль за станом питної води в м. Умані.

№50- Забощук О.А. - виконання директивних документів з реалізації державної молодіжної політики відділом у справах сім’ї та молоді та відділом освіти.

4.  Про виконання попередніх рішень зборів громадської ради:

     - протокол № 7 від 20.08.2015р.  – інформує Савченко О.К.- . підготувати терміново звернення від громадської ради  до   в.о. міського голови  Цебрія О.В. з проханням  розібратись з цим кричущим питанням, вказати керівництву МВС про виконання ними прямих обов’язків по наведенню порядку на ринку та на проїзджій частині дороги біля ринку та у сквері. Міська влада повинна вирішити питання повернення ринку міста в комунальну власність.

     -  протокол № 7 від 20.08.2015р.-   інформує голова громадської ради Сивак В.М. про ухвалу ради ( виступ Кирилюк Л.М.) -  рекомендувати виконавчому комітету в комісію по декомунізації  включити трьох членів громадської ради( фахівців  в  галузі  історії, права, та ін.), рішення  комісії висвітлювати в засобах масової   інформації.

 5. Інформацію про відвідування зборів громадської ради членами ради надає секретар громадської ради Волошина Л.Є.

 6. Різне.

 Інформація голови громадської ради Сивака В.М. про проведення тренінгу з членами громадської ради по залученню міжнародних коштів і українських фондів для роботи з громадською радою.

Інформація про надання витягу з протоколу № 6 від 30.06.2015р. по заяві Шульги С.І.

Визначення дати  і часу проведення засідання громадської ради.

7. Регламент: 

     -  інформація -5 хв.;

     -  запитання – 1 хв.;

     -  виступи при обговоренні – 2 хв. (один виступ).

Голова громадської ради                                   В.М.Сивак

Секретар громадської ради                               Л.Є. Волошина  

            

Прочитано 762 раз

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud justbanerBPD 200x80