П'ятниця, 05 лютого 2016 14:48

Проект порядку денного позачергового засідання Громадської ради, яке відбудеться 10.02.2016 року о 16-00

1. Інформація голови Громадської ради Черчука В.В. по питанню виділення приміщення для роботи Громадської ради при виконавчому комітеті Уманської міської ради.

2. Про участь членів Громадської ради у комісіях при виконавчому комітеті Уманської міської ради.

3. Ознайомлення з переліком назв вулиць міста, які на виконання закону «Про декомунізацію України» підлягають перейменуванню. Внесення членами Громадської ради пропозицій в комісію по декомунізації ,яка створена при виконавчому комітеті Уманської міської ради ( голова комісії Чорномаз  Б.Д.).

4. Обговорення  прийняття міської Програми «Про профілактику злочинності  та боротьби з наркоманією в м. Умані на 2016-2020 роки» (доповідач Ніколюк О.І.).

5. Про припинення повноважень, як члена Громадської ради через неодноразові пропуски засідання ради без поважних причин (  Положення про Громадську  раду при виконавчому комітеті Уманської міської ради).

6. Про термінове спільне засідання голів постійних комісій Громадської ради з головою ради, заступником голови ради та секретарем ради по питаннюплану роботи на 2016 рік.

Голова Громадської ради                                     В.І.Черчук.

Секретар Громадської ради                                   Л.Є.Волошина