Прізвище, ім'я, по батькові кандидата |
Інститут громадянського суспільства, що делегує кандидата |
Агеєнко Віталій Степанович |
УМАНСЬКА МІСЬКРАЙОННА СПІЛКА «РАДА ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ» |
Бабенко Віктор Валерійович |
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «НЕЗАЛЕЖНИЙ ЦЕНТР ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ» |
Бебешко Сергій Петрович |
УМАНСЬКЕ МІСЬКЕ ТОВАРИСТВО ДРУЖБИ З ЗАРУБІЖНИМИ КРАЇНАМИ |
Безпалько Інна Василівна |
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «УМАНСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ ЦЕНТР «ДО ПЕРЕМОГИ» |
Безсмертний Олександр Іванович |
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ МІСТА» |
Бердзенішвілі Еракле Валеріанович |
ГРОМАДСЬКЕ ФОРМУВАННЯ З ОХОРОНИ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ «УМАНСЬКА РАЙОННА СОТНЯ САМООБОРОНИ» |
Березовський Юрій Трохимович |
УМАНСЬКИЙ МІСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНВАЛІДІВ «СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ УКРАЇНИ» |
Бобко Надія Дмитрівна |
УМАНСЬКА МІСЬКА РАДА БАГАТОДІТНИХ МАТЕРІВ |
Буянов Євгеній Олександрович |
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «УМАНСЬКА МІСЬКРАЙОННА СПІЛКА УЧАСНИКІВ АТО» |
Бялик Ольга Петрівна |
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ «НАДІЯ НА ЖИТТЯ» |
Вальдман Марія Абрамівна |
ВСЕУКРАЇНСЬКА СПІЛКА УЧАСНИКІВ ВІЙНИ ПО М. УМАНІ |
Вдовенко Віктор Павлович |
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЦЕНТР УМАНСЬКОГО МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ» |
Волошин Олег Миколайович |
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ «ЮНІСТЬ-УМАНЬ» |
Волошина Лідія Єгорівна |
УМАНСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ «ДОВІРА» |
Врадій Володимир Григорович |
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ВЕТЕРАНИ ТА ІНВАЛІДИ З ЧИСЛА УЧАСНИКІВ АТО «БУЛАТ» |
Гибалюк Любов Іванівна |
УМАНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ОСЕРЕДОК ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ЗАХИСТ ДІТЕЙ ВІЙНИ» |
Гнатюк Сергій Валентинович |
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ГРОМАДСЬКИЙ КОНТРОЛЬ С. ГОРОДЕЦЬКЕ» |
Гончарук Володимир Володимирович |
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «УМАНСЬКИЙ ФОНД ІМЕНІ МАКСИМА ЗАЛІЗНЯКА ТА ІВАНА ГОНТИ» |
Дунаєв Віктор Генріхович |
УМАНСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ АВТОВЛАСНИКІВ |
Єгорова Світлана Вікторівна |
ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КП «УМАНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ» |
Заблоцька Таміла Григорівна |
УМАНСЬКА ДОБРОВІЛЬНА СПІЛКА БАТЬКІВ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ ТА ОПІКУНІВ ДІТЕЙ – СИРІТ «ДЖЕРЕЛЬЦЕ» |
Качур Любов Григорівна |
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «СІМЕЙ УЧАСНИКІВ АТО «РОДИНА ГЕРОЯ» |
Кирилюк Петро Іванович |
УМАНСЬКЕ МІСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ «НАРОДНА РАДА» |
Козоріз Микола Володимирович |
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ УМАНСЬКА МІСЬКА АСОЦІАЦІЯ ПРИВАТНИХ ПІДПРИЄМЦІВ «МАРШРУТ» |
Коковський Микола Іванович |
ДОБРОВІЛЬНЕ ТОВАРИСТВО ІНВАЛІДІВ «ВІДРОДЖЕННЯ» |
Кокоєва Людмила Гивівна |
БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ЧЕРКАЩИНА – ТЕРИТОРІЯ ЖИТТЯ» |
Кравченко Сергій Іванович |
ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ УМАНСЬКОГО МІСЬКВИКОНКОМУ |
Кравчук Лідія Трохимівна |
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «УМАНСЬКА МІСЬКРАЙОННА ВОЛОНТЕРСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «РАЗОМ» |
Кротик Дмитро Володимирович |
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «УМАНСЬКИЙ ЦЕНТР ДОПОМОГИ» |
Кузьменко Іван Васильович |
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЗАКОН І СПРАВЕДЛИВІСТЬ» |
Кузьменко Любов Андронівна |
УМАНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ |
Левченко Віра Василівна |
УМАНСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОГО ТОВАРИСТВА ГЛУХИХ |
Литвинюк Валентина Йосипівна |
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «УМАНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР РОБОТИ З ЖІНКАМИ «СОФІЯ» |
Марченко Наталія Іванівна |
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «УМАНСЬКА ЛІГА ПІДПРИЄМЦІВ» |
Молоканова Валентина Миколаївна |
УМАНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ВИБОРЦІВ |
Надєіна Оксана Василівна |
МІСЬКИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ІМ.О.М.КОЛЛОНТАЙ |
Ніженський Олексій Васильович |
УМАНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ |
Осокін Іван Валерійович |
ГРОМАДСЬКА СПІЛКА «ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ПОКРІВЕЛЬНИКІВ» |
Парфьонова Руслана Василівна |
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «СТОП КОРУПЦІЇ» |
Петренко Світлана Миколаївна |
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «УМАНСЬКЕ ТВОРЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ «АРТ-УМАНЬ» |
Приходько Тетяна Володимирівна |
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ШЛЯХ ДОБРА» |
Рахматулін Герман Мазгарович |
ГАЗЕТА «УМАНСЬКИЙ ЧАС» |
Рудий Андрій Анатолійович |
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ГРОМАДСЬКОЇ СПІЛКИ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ ТА ВОЛОНТЕРІВ АТО» УМАНСЬКОГО РАЙОНУ ТА М. УМАНЬ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ» |
Сивак Володимир Миколайович |
«УМАНСЬКЕ КОЗАЦТВО» ЧЕРКАСЬКОГО КРАЙОВОГО ТОВАРИСТВА УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА |
Сіваченко Ольга В'ячеславівна |
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «МОЛОДІЖНА АСОЦІАЦІЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ М. УМАНІ» |
Скрипник Едуард Альбертович |
ГРОМАДСЬКЕ ФОРМУВАННЯ З ОХОРОНИ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ І ДЕРЖАВНОГО КОРДОНУ «УМАНСЬКИЙ ЗАГІН САМООБОРОНИ» |
Скрипник Руслан Альбертович |
УМАНСЬКЕ РАЙОННЕ ВІДДІЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ЗВІЛЬНЕНИХ В ЗАПАС КАДРОВИХ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ |
Слуцька Анна Володимирівна |
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ВОЛЯ» |
Солтусенко Ольга Олександрівна |
УМАНСЬКА МІСЬКА ДИТЯЧА ОРГАНІЗАЦІЯ «ГАРТ» |
Старовойтова Тетяна Володимирівна |
ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ УМАНСЬКОГО ПРОФЕСІЙНОГО АГРАРНОГО ЛІЦЕЮ |
Столяр Андрій Миколайович |
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ САМООБОРОНА МАЙДАНУ В МІСТІ УМАНЬ ТА УМАНСЬКОМУ РАЙОНІ |
Тиховська Яніна Миколаївна |
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «УМАНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «СЕРЦЕ ДРУГА» |
Томасєвич Олександр Васильович |
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ПРАВОЗАХИСНА НАРОДНА ОПОРА» |
Третяк Лілія Василівна |
УМАНСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «УМАНСЬКА РОДИНА» |
Фоменко Людмила Миколаївна |
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «РІДНА УМАНЩИНА» |
Харук Олександр Юхимович |
УМАНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНИХ УСТАНОВ |
Чепка Ольга Володимирівна |
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «СПІЛКА ІНТЕЛІГЕНЦІЇ УМАНЩИНИ» |
Черноконь Володимир Олександрович |
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ОБ’ЄДНАННЯ «САМОПОМІЧ» |
Черчук Віктор Іванович |
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «УМАНСЬКА МІСЬКРАЙОННА СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ» |
Шовкеник Віталій Михайлович |
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПРАВОЗАХИСНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ІНШЕ ЖИТТЯ» |