П'ятниця, 21 квітня 2017 15:32

До уваги представників інститутів громадянського суспільства

Шановні представники інститутів громадянського суспільства!

27 квітня 2017 року о 16 годині в приміщенні Уманської міської ради (ІV поверх, сесійна зала), за адресою пл. Соборності, 1 відбудуться установчі збори Громадської ради при виконавчому комітеті Уманської міської ради.

На збори запрошуються делеговані представники інститутів громадянського суспільства, які включені в список кандидатів до складу Громадської ради при виконавчому комітеті Уманської міської ради.

Порядок денний:

1.  Про обрання лічильної комісії, голови та секретаря зборів.
  2.  Інформація голови ініціативної групи щодо підготовки установчих зборів Громадської ради при виконавчому  комітеті  Уманської міської ради.
  3.  Про встановлення кількісного складу Громадської ради та порядку проведення рейтингового голосування.
  4.  Обрання рейтинговим голосуванням складу Громадської ради при виконавчому комітеті Уманської міської ради.
  5.  Різне.

Особиста участь в установчих зборах кандидатів до складу Громадської ради є обов’язкова.

Реєстрація кандидатів здійснюється з 15.30 год. до 16.00 год. згідно документу, що засвідчує особу.

Із списком кандидатів до складу Громадської ради, інформацією про результати діяльності інститутів громадянського суспільства за останній рік, біографічними довідками делегованих представників можна ознайомитись на офіційному сайті Уманської міської ради в рубриці «Громадська рада».

Ініціативна група з підготовки установчих
зборів Громадської ради при виконавчому
комітеті  Уманської міської ради