Вівторок, 08 жовтня 2019 14:29

Директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Уманської міської ради

Оголошення надруковано в газеті «Уманська зоря» від 04 жовтня 2019 року № 40 (17007)

Прийом документів: з 05 жовтня по 03 листопада 2019 року.

1. Найменування і місцезнаходження закладу:Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Уманської міської ради

20300, Черкаська область, м.Умань, вул. Костельна 12

1. Найменування посади та умов оплати праці:директор

Умови оплати праці:

1) посадовий оклад відповідає 15 тарифному розряду і становить 4956 грн.;

2) підвищення посадового окладу (ставки заробітної плати):

• за роботу у закладі (установі) для дітей, які потребують корекції фізичного та/або розумового розвитку – на 25 відсотків (Постанова КМУ від 20.04.2007 № 643, Наказ Міносвіти від 15.04.1993 № 102);
  • на 10 відсотків (Постанова КМУ від 11.01.2018 № 22).

надбавки:

• за вислугу років (стаття 57 Закону України «Про освіту», Постанова КМУ від 31.01.2001 № 78)залежно від стажу педагогічної роботи у таких розмірах: понад 3 роки – 10 відсотків, понад 10 років – 20 відсотків і понад20 років – 30 відсотків;
  • за престижність педагогічної праці (Постанова КМУ від 23.03.2011 № 373) розмір надбавки складає від 5 до 30 відсотків посадового окладу (ставки заробітної плати) і встановлюється керівником закладу (установи) у межах фонду оплати праці.

інші надбавки (Наказ № 557, Постанова КМУ від 30.08.2002 № 1298) у розмірі до 50 відсотків посадового окладу (ставки заробітної плати):

• за високі досягнення у праці;
  • за виконання особливо важливої роботи (на строк її виконання);
  • за складність, напруженість у роботі.

Граничний розмір зазначених надбавок для одного працівника не повинен перевищувати 50 відсотків.

1. Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду: посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Уманської міської ради може обіймати особа, яка є громадянином України, має вищу освіту ступеня магістра за спеціальністю «Спеціальна освіта» («Колекційна освіта», «Дефектологія») або «Психологія» («Практична психологія») та стаж роботи не менше п’яти років за фахом, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.
  2. Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі, та строки їх подання:

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

3) копію трудової книжки;

4) копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

5) письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, непередбачені в оголошення про проведення конкурсу.

Строк подання документів для участі в конкурсі становить        30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

Місце подання документів – виконавчий комітет Уманської міської ради, площа Соборності, 1, каб.310.

1. Місце та етапи проведення конкурсного відбору:

Місце проведення конкурсного відбору – виконавчий комітет Уманської міської ради, площа Соборності, 1.

Конкурс передбачає складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди. Кваліфікаційний іспит проводиться за напрямами:

1) знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами;

2) знання основ спеціальної педагогіки;

3) знання основ управління діяльністю інклюзивно-ресурсного центру.

1. Особа уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі – Роговенко Вікторія Сергіївна, начальник відділу кадрової роботи та з питань нагород виконавчого комітету Уманської міської ради.

Адреса приймання документів для участі у конкурсі:  20300, Черкаська область, м. Умань,  площа Соборності, 1, каб. 310.

Номер телефону та адреса  електронної пошти для довідок:

13 листопада 2019 року відбулось засідання конкурсної комісії. Музичук Анжела Віталіївна відібрана конкурсною комісією та рекомендована для призначення на посаду.