П'ятниця, 01 липня 2016 08:17

Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс

Оголошено конкурс на заміщення посад

Відділ культури Уманської міської ради відповідно до  частини 2 пункту 3 Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до деяких Законів України щодо запровадження контрактної форми роботи в галузі культури та конкурсної процедури призначення керівника державного чи комунального закладу культури» оголошує конкурс на заміщення посад:

директора Уманського краєзнавчого музею;

директора Уманської централізованої системи бібліотек;

директора Уманського міського Будинку культури ім.Ю.К.Смолича;

завідувача клубу передмістя «Софіївська Слобідка».

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які мають повну вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше 3 років, володіють державною мовою та здатні за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Строки проведення конкурсу - не пізніше 2-х місяців з дня оголошення конкурсу.

Особи, які бажають брати участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу надсилають на поштову (20300 м. Умань, вул. Європейська, 1) та електронну (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) адресу відділу культури Уманської міської ради такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”;

- автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копію документа, що посвідчує особу;

- копії документів про вищу освіту;

- два рекомендаційних листи довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми.

Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Конкурсний добір проводиться публічно.

На засідання конкурсної комісії для публічної презентації кандидатам необхідно підготувати проекти програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Дата початку формування конкурсної комісії - з дня оголошення конкурсу.

За довідками звертатися за телефоном: 3-87-83.