http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/
Четвер, 31 травня 2018 14:34

Перелік майна міської комунальної власності, яке може бути передано в оренду

Орендодавець – відділ з питань комунальної власності та земельних відносин Уманської міської ради оприлюднює Перелік майна міської комунальної власності, яке може бути передано в оренду. Місцезнаходження обʼєктів: Черкаська обл., м. Умань.

 

  • частина нежитлового приміщення, площею 2,0 кв. м, в адміністративній будівлі за адресою: вул. Кизила Андрія, 3а, для розміщення торгівельного автомату з продажу продовольчих товарів (кава);
  • частина нежитлового підвального приміщення, загальною площею 6,0 кв. м, в будівлі МБК за адресою: вул. Незалежності, 2, для використання в якості складу.

У разі подачі на один об’єкт оренди кількох заяв, перевага надається заявам на повну площу та з пропозицією виду діяльності, зазначеного в цьому оголошенні.

Заяви на оренду подаються в установленому порядку.

Заяви приймаються за адресою: м. Умань, пл. Соборності, 1, кімн. №319 (для юридичних осіб) та №322 (для фізичних осіб) протягом робочого часу – пн.-чт.: 8:00-17:15, пт.: 8:00-16:00.

Кінцевий термін подання заяв: 15 червня 2018 року включно.

Прочитано 370 раз
http://www.zoofirma.ru/

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud just

 

http://www.zoofirma.ru/