П'ятниця, 23 червня 2017 15:52

Засідання постійних комісій

23 червня відбулось засідання постійної комісії з питань архітектури, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища на якому розглянули та обговорили проекти рішень: «Про розробку детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Пушкіна та Садовою»

Чергове засідання виконавчого комітету Уманської міської ради відбулося 22 червня, на якому було розглянуто 19 питань.

Недільний ранок 22 червня 1941 року увійшов трагічною сторінкою у життя мільйонів українців. Саме цього дня 1941 року перед українським народом та й перед усім цивілізованим світом постала нова жахлива загроза

Четвер, 22 червня 2017 15:12

Засідання постійних комісій

22 червня  відбулось  засідання постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів на якому розглянули проект рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2016 року № 3-22/7 „Про міський бюджет на 2017 рік”

Сторінка 1 із 440

president    Кабінет Міністрів України   Черкаська обласна державна адміністрація  Fond Min2  dsvv.gov.ua  baner centr   cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту без зазначення джерела інформації заборонено.

Уманська міська рада. Виконавчий комітет ® 2016