http://www.zoofirma.ru/
П'ятниця, 25 травня 2018 15:16

Щодо благоустрою міста Умань

- Ми справді ще не прибрали всі магістральні вулиці міста від нанесення ґрунту після дощів та залишків протиожеледної суміші, - начальник відділу житлово-комунального господарства Віталій Харченко адекватно сприймає гостру критику на адресу комунальних служб

Свято шкільного Останнього дзвоника – перше «доросле свято» кожної людини. Для випускника  школи – це віха, яка відділяє дитинство від самостійного життя, підведення перших життєвих підсумків, розлука з друзями дитинства, учителями, звичним життям.

24 травня відбулось засідання координаційної ради з оздоровлення, відпочинку, зайнятості дітей і учнівської молоді під головуванням  заступника міського голови Жанни Лозінської.

Чергове засідання виконавчого комітету Уманської міської ради відбулося 24 травня,  на якому було розглянуто низку питань.

П'ятниця, 25 травня 2018 12:43

Площа Соборності та підземелля

Вигляд головної площі міста, м’яко кажучи, засмучує уманчан і неприємно дивує численних гостей. І якщо на фініші минулого року там велися активні роботи, вселяючи сподівання на швидку реконструкцію центру, то зараз на будівельному майданчику затишшя.

Сторінка 1 із 579
http://www.zoofirma.ru/

president    Кабінет Міністрів України   Черкаська обласна державна адміністрація  Fond Min2  dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit

http://www.zoofirma.ru/