П'ятниця, 29 січня 2016 14:02

Ходаківська Ірина Петрівна

29 січня 2016 року у виконавчому комітеті Уманської міської ради розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»  щодо головного спеціаліста відділу з питань внутрішньої політики виконавчого комітету Уманської міської ради Ходаківської Ірини Петрівни.

Копії  заяви про проведення перевірки та декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік додаються.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що  до Ходаківської І.П.  не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.