http://www.zoofirma.ru/
Середа, 04 квітня 2018 09:12

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ!

Державною службою зайнятості введено в експлуатацію новий веб-сайт «Єдине соціальне середовище зайнятості». Основні переваги нового сайту – «Електронний кабінет роботодавця» - сервіс, зорієнтований на скорочення витрат часу для відвідування центру зайнятості.

В «Електронному кабінеті» роботодавець має можливість переглянути актуальність реквізитів свого підприємства, що містяться у базі служби зайнятості, стан укомплектування заявлених вакансій, кількість направлених претендентів на роботу, договори на організацію громадських робіт та працевлаштування після проходження профнавчання, здійснити добір працівників шляхом перегляду резюме. В електронному кабінеті роботодавця передбачена можливість подання звітів за формою № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)», в тому числі і уточнювальних, перегляду звітів за формою № 4-ПН, 1-ПА, які подавались до служби зайнятості.

Створити персональний кабінет можна за посиланням: https://www.dcz.gov.ua/cabinet .

Прочитано 618 раз
http://www.zoofirma.ru/

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud just

 

http://www.zoofirma.ru/