http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/
П'ятниця, 01 червня 2018 15:32

Професійне навчання за сприянням служби зайнятості

Якщо Ви хочете отримати гідну роботу, знайти стабільність у своєму житті, відчути себе успішним -  скористайтеся можливістю отримати це через якісне професійне навчання.

Підготовка фахівців за направленням Уманського міського центру зайнятості здійснюється на базі навчальних закладів Умані та в центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Для зареєстрованих безробітних професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття на конкретне замовлення роботодавця. Здобуття професійно-технічної освіти здійснюється за денною формою навчання  та, при  необхідності, за індивідуальною формою. Навчальні плани та програми розробляються за участю роботодавців. Після закінчення професійно-технічного навчання та підвищення кваліфікації за напрямами підготовки слухачам присвоюється відповідна кваліфікація, розряд (категорія, клас) і видається свідоцтво про освіту державного зразка.

Довідково: з початку 2018 року на замовлення роботодавців міста за направленням Уманського міського центру зайнятості проходили професійне навчання 228 осіб з числа безробітних, з них 120 працевлаштовані. Продовжують навчатись станом на 01.06.2018 – 98 безробітних осіб. Касові видатки Фонду за даним напрямом становлять 175,2 тис. грн.

Уманський міський центр зайнятості проводить набір на навчання за професією «ОПЕРАТОР КОТЕЛЬНІ». Орієнтовний початок навчання - 09 липня 2018 року, тривалість – 3 місяці.

З пропозиціями центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості можна ознайомитись на сайті Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua

За детальною інформацією звертайтесь за адресою: м. Умань,
вул. Горького, 35, Уманський міський центр зайнятості, каб. 104,
тел. (04744)3-42-68.

Прочитано 579 раз
http://www.zoofirma.ru/

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud just

 

http://www.zoofirma.ru/