http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/
Вівторок, 07 листопада 2017 14:55

До уваги безробітних громадян!

УМАНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ПОВІДОМЛЯЄ!

Якщо Ви хочете отримати гідну роботу, знайти стабільність у своєму житті, відчути себе успішним -  скористайтеся можливістю отримати це через якісне професійне навчання.

Підготовка фахівців за направленням Уманського міського центру зайнятості здійснюється на базі навчальних закладів Умані та в центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Для зареєстрованих безробітних професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття на конкретне замовлення роботодавця. Здобуття професійно-технічної освіти здійснюється за денною формою навчання  та, при  необхідності, за індивідуальною формою. Навчальні плани та програми розробляються за участю роботодавців. Після закінчення професійно-технічного навчання та підвищення кваліфікації за напрямами підготовки слухачам присвоюється відповідна кваліфікація, розряд (категорія, клас) і видається свідоцтво про освіту державного зразка.

Уманський міський центр зайнятості проводить набір на навчання за наступними професіями:

  • ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРНИК, - початок навчання - 13 листопада 2017 року, тривалість – 6 місяців;
  • ШВАЧКА, - початок навчання - 15 листопада 2017 року, тривалість – 5 місяців;
  • ПРОДАВЕЦЬ НЕПРОДОВОЛЬЧИХ ТОВАРІВ, - початок навчання - 21 листопада 2017 року, тривалість – 4,5 місяці;
  • КУХАР, - початок навчання - 27 листопада 2017 року, тривалість – 6 місяців;
  • ПРОДАВЕЦЬ ПРОДОВОЛЬЧИХ ТОВАРІВ, - початок навчання – грудень 2017 року, тривалість – 4,5 місяці;
  • ЕЛЕКТРОМОНТЕР З РЕМОНТУ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ЕЛЕКТРОУСТАТКУВАННЯ, - початок навчання – грудень 2017 року, тривалість – 5,5 місяці.

З пропозиціями центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості можна ознайомитись на сайті Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua .

За детальною інформацією звертайтесь за адресою: м. Умансь, вул. Горького, 35, Уманський міський центр зайнятості, каб. 104, тел. (04744)3-42-68.

Зробіть правильний вибір та станьте успішними в цьому житті!

Прочитано 451 раз
http://www.zoofirma.ru/

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud just

 

http://www.zoofirma.ru/