Середа, 25 липня 2018 16:10

Громадське обговорення містобудівної документації, а саме: детальний план території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Європейською, Тищика та територією військової частини

Виконавчий комітет Уманської міської ради повідомляє, що розпочинається громадське обговорення містобудівної документації, а саме: детальний план території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Європейською, Тищика та територією військової частини.

Ознайомлення з детальними планами у відповідному порядку буде здійснюватися на офіційному веб-сайті Уманської міської ради в розділі «Містобудування», а також в приміщенні відділу архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради за адресою: вул. Кизила Андрія, 3А. Приймальні дні: понеділок та середа з 10-00 год.  до 16-00 год., тел. 3-40-28, 3-24-76.