banner umvk

social fb  social youtube

 
 

B1 4 4 gbB1 4 4 mp

vidbivka

vidbivka

Четвер, 28 березня 2019 09:14

Повідомлення про оприлюднення результатів громадських слухань

26 березня 2019 року в сесійній залі Уманської міської ради відбулися громадські слухання з обговорення детальних планів території промислової забудови, обмеженої провулком Леваневського та вулицями Вокзальною, Леваневського і Дерев’янка, промислової забудови, обмеженої вулицями Вокзальною, Старицького, Юмашева, Леваневського та провулком Юмашева, житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Щербаківського, Фортечною та провулком Курінного. В громадських слуханнях прийняли участь 22 мешканця міста, серед яких були присутні члени виконавчого комітету міської ради, представники управлінь, відділів міської ради, члени громадських організацій та громадяни міста.

Громадські слухання складалися з виступу секретаря міської ради Кирилюк Л.М., доповіді розробників детальних планів – архітекторів Камельовського Івана Петровича та Лісаченка Віктора Михайловича, запитань громадськості та відповідей на них.

За результатами проведення громадських слухань всі зауваження та пропозиції внесенні до протоколу, з метою подальшого розгляду керівниками виконавчих органів міської ради, депутатами міської ради.

Прочитано 560 раз

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud justbanerBPD 200x80